מדריך

ג'יימס בלייק

אחד השמות הלוהטים במוזיקה העולמית ובצדק, מגיע לתקלוט במועדון הבלוק

מועדון הבלוק, סלמה 157, ת"א, 27-01-2012 23:00

תגיות: מועדון הבלוק, ג'יימס בלייק

בלייקבלייק

ג'יימס בלייק , היוצר המדובר והמרתק מלונדון, הוציא בתחילת השנה אלבום בכורה חדשני ומרגש הנחשב לשיא אומנותי והוכתר כאחד האלבומים המוצלחים של השנה. סינגל הבכורה מתוכו Limit to your love פשט במהרה מאנגליה לשאר העולם וחדר אפילו לזרם המרכזי של תחנות הרדיו בישראל. בבריטניה הטירוף סביב בלייק יצא משליטה, הוא הוכתר בתור הנסיך החדש של האלקטרוניקה, אלבומו היה מועמד לפרס ה- Mercury היוקרתי והגיע למקום השני ברשימת "הצליל של 2011" של ה- BBC.

בלייק, (22), אנגלי ממוצא יהודי, שזהו ביקורו הראשון בישראל, יגיע למועדון הבלוק בת"א לדי.ג'יי סט, כפי שהוא עושה במיטב מועדוני העולם. סט שבו הוא מחבר בין קטעים שלו לבין תמהיל של אלקטרוניקה מהעתיד לצד קטעים על זמניים ויוצר חגיגה קוסמית שבה הקהל גם רוקד וגם מתרגש.                          

מלבד הגשה מלאה בנשמה ויכולת כתיבה גבוהה, בלייק הוא קודם כל מפיק ענק וחדשני. סגנונו הייחודי והדרך שבה הוא חותך ווקאלז שינו את פני המוזיקה בשנתיים האחרונות והציתו את תנועת הפוסט דאפסטפ. גם בזמן שאור הזרקורים מופנה אליו, ג'יימס לא מתפשר וממשיך לשחרר קטעים ניסיוניים וחצופים, חלקם הגדול דרך הלייבל שלו R&S  וחלקם דרך סדרת הרמיקסים שלו תחת השם Harmonimix . אחד מהבולטים בקטעים החדשים שהוציא לאחר יציאת האלבום הוא שיתוף הפעולה עם בון איוור .

 

בנוסף לג'יימס ינחת איתו בארץ  The Chain יחדיו הם הקימו ומנהלים את הלייבל  S&R – אחד הלייבלים המעניינים באלקטרוניקה העולמית

את התמיכה המקומית ייתנו אמיר אגוזי (בוטניקה) // וולטר (טבק)

פרטים נוספים בפייסבוק

תגובות