מדריך

סנסציית מטאל

ערב מחווה ל Avenged Sevenfold, סנסציית המטאל הבינלאומית, הידועה בכינויה A7X

בארבי, קיבוץ גלויות 52, ת"א, 25-12-2011 21:00

תגיות: בארבי, Avenged Sevenfold

 

Avenged SevenfoldAvenged Sevenfold

Avenged Sevenfold, היא להקת הרוק הכבד הצעירה הנערצת בעולם. עם להיטים רבים, מליוני מעריצים ומוזיקה שמחברת בין המטאל לקהל הצעיר, מדובר בלהקה שהיא כוכב נוצץ בשמי הרוק העולמיים.

 

ערב המחווה, שמוקדש ל The Rev, המתופף האהוב של הלהקה, שנפטר לפני שנתיים, יצולם במלואו ויועבר ללהקה על מנת להאיץ את  תהליך קידום הבאתה להופעה כאן, אצלנו.  בואו להיות חלק מהכוח שיביא את A7X אלינו לכאן.

 

Avenged Sevenfold, להקת ההבי מטאל מקלפורניה, נוסדה ב 1999 כשחבריה היו רק בני 18. לאחר  צאת האלבום השני, הוחתמה הלהקה בחברת התקליטים וורנר. עם מספר להיטים שכבשו את המצעדים ורבבות מעריצים, זכתה הלהקה ב 2006 בפרס האמן החדש הטוב ביותר בטקס פרסי MTV, עליו התחרו מול ענקי פופ כמו ריהאנה וכריס בראון.

לאחר מותו הלא צפוי של המתופף, הצטרף ללהקה למשך כשנה מארק פורטנוי האגדי מדרים ת'יאטר, על התופים.  אלבומם החמישי והאחרון "Nightmare" נחת היישר בראש מצעד הבילבורד 200 האמריקאי.

 

בערב המחווה תנגן סופר גרופ מטאלית במיוחד >>>

שקד פורמן -תופים (The Fading), פבל מטיניאן – גיטרה (The Fading), אסף לסרי – בס (הקרקס של דולי).

 

הנשמות האפלות של המטאל הישראלי יתארחו >>>

עידו אוזן (Missing in action), קימל ולביא (Got no shame), יגאל רן דואק, לירן אלוני (Armilos, Azazel), עומרי באגר (Nipple Twist), לירון  רפאלי (הקרקס של דולי),  ציני אלביליה (הפרצופים),  יניר תירוש (Demented Sanity),  מוטי רוקח(Spewn of evil),  תומר ג'ונס (Whorecore).

 

 

תגובות