מדריך

Street Art Festival

מסיבת רחוב לאלפי אנשים, במתחם "אורוות הסוסים" ברחוב סלמה 46, פתוח לקהל הרחב ללא תשלום.

סלמה 46, 07-07-2007 14:00
Street Art Festival

ה-Street Art Festival שיתקיים בשבת הקרובה במתחם סלמה 46 הוא מסיבת רחוב פתוחה לקהל הרחב, ללא תשלום. המסיבה היא מסיבה נוספת בסדרת המסיבות הפתוחות שמתחרשות מדי כמה חודשים בפלורנטין, האחרונה בהן הייתה ביום העצמאות האחרון. השבוע במתחם "אורוות הסוסים" ברחוב סלמה יתקיימו שתי רחבות גדולות אשר מחוברות בשתי סמטאות, כאשר ברחבה הצפונית תקיים רחבת הופעות חיות בשתי במות - במת מוזיקה בה יופיעו 12 הרכבי רוק, רגאיי והיפ הופ ובמת מחול, תאטרון ותנועה עליה יופיעו יוצרים ממספר בתי ספר וסטודיו. ברחבה הדרומית יוקם מתחם D.j's בו יופיעו רצף תקליטנים מקול הקמפוס, שירי פעמוני, איתמר שפריר, ברק חיימוביץ וטל בן ברוך במקצבים של מוזיקה שחורה. במהלך כל האירוע יצוירו הקירות הפנימיים של המתחם על ידי אמני קומיקס וגראפיטי כך שבסופו של הערב יהפוך המתחם ליצירת גרפיטי וקומיקס ענקית.

האירוע ייחל השעה 14:00 ולאחר שעה של התארגנות והתכנסות הקהל ייחלו המופעים בבמה המרכזית, ראשונים יעלו מופע התאטרון זיגוטה ולאחריהם יתקיים מופע רגאיי עם להקת "סלמנדרה". בהמשך יתקיימו הופעות ראפ והיפ הופ מבית היוצר של פושטק, פלג ואורטגה ומתיתיהו. לקראת שעות אחה"צ ייחלו במקום הופעות רוק עם הקרקס של דולי, מוסה נחמיאס, תמר אייזנמן, הגרוטאות, Unsoundableוקולומה. את הלילה תסגור אונילי במופע הפופ-אלקטרו שלה, כאשר במהלך כל האירוע יתקיימו מופעי מחול, ליצנות ואקרובטיקה ברחוב.

מלבד הופעות הרוק והיפ-הופ יתקיים גם אירוע ג'אז המפגיש בין אמני קומיקס לאמני ג'אז, לצד אמני גראפיטי. במהלך האירוע יוחשך סטודיו 46 המקורב למסיבה ותוך כדי כניסת הקהל יציירו שני אמני קומיקס על הקירות. תוך כדי יעלו שני מופעי ג'אז כשאת הערב יפתח המופע של שלומי גולדנברג ואת הערב יסגור מופע אסיד ג'אז במטרה להרקיד את הקהל. בסיום הערב צפוי המקום להראות כרצף קומיקס ענקי שנעשה בזמן אמת.

Street Art Festival, שבת ה-7.7, 14:00, סלמה 46, תל אביב.

תגובות