מדריך

סופרגרובי

הוואנה מיוזיק קלאב מציג במופע חד פעמי >> על במה אחת, הרכב הסופרגרוב//סופרגרופ הישראלי בהשתתפות: תמיר מוסקט ותומר יוסף, עמית כרמלי, רביד כחלני, חיים לרוז ויוסי פיין

מועדון הוואנה מיוזיק , דרך השלום 5 תל אביב, 30-11-2011 22:00

תגיות: רביד כחלני, האוונה מיוזיק, תמיר מוסקט ותומר יוסף (בלקן ביט בוקס), עמית כרמלי, חיים לרוז ויוסי פיין

 

כחלני, יחצכחלני, יחצ

הרכב האולסטארס שממציא את הגרוב הישראלי מחדש על במה אחת ריכזנו בשבילכם את המוזיקאים הכי חמים במוזיקת הגרוב שיש לנו כאן בארץ. מופע יחיד במינו שמשלב פאנק-גרוב-אלקטרוני מתובל בגרוב מכל רחבי התבל.

 

◄ רביד כחלני (יאמאן בלוז) ►

זמר מדהים ויוצר פורץ דרך הקוצר הצלחה מדהימה ברחבי העולם מגיע לארץ להופעה יחידה בפרויקט המשותף עם לרוז ואמאנו, באמצע טור של עשרות הופעות בעולם עם להקתו Yemen Blues.

רביד כחלני הופיע בשנים האחרונות כסולן בפרויקט של עידן רייכל, יצא לאור עם מוסיקה מקורית משלו כשהוא מגובה בסופרגרופ נדיר של מיטב נגני סצינת הג'אז על קו ניו יורק-ת"א.

 

◄ חיים לרוז (סהרה דזרט גרוב, לרוז סאונדסיסטם) ►

אחד המוסיקאים המוערכים והבולטים במוסיקה הישראלית בעשורים האחרונים, מפיק מוסיקלי ויוצר רב מעללים וקסם.

במופע הסופרגרוב אחראי על הסאונד האלקטרוני המוטרף עם תיפוף שיושב בבטן חזק חזק

 

◄ יוסי פיין ►

מפיק ונגן הבס מהמובילים בארץ מאז שנות ה-80. הוא מפיק מוסיקלי

מבוקש, אשר הביא את בשורת המוסיקה השחורה בכלל והדאב בפרט לארץ הקודש. פיין ניגן בחו"ל עם אמנים כלו ריד, דייוויד בואי, גיל אוואנס וז'קו פסטוריאס ובארץ כמעט עם כולם. הפיק בארץ בין היתר את הדג נחש, שבק ס ועוד רבים רבים אחרים

 

מתארחים:

◄ תומר יוסף ותמיר מוסקט (בלקן ביט בוקס) ►

צמד הטרמפולינה של הבלקן ביט בוקס המדהימים, הרכב ישראלי שנע על ציר ניו – יורק - ישראל הפך בשנים האחרונות לאחד ההרכבים המצליחים ביותר בסצנת מוסיקת העולם יתארחו על הבמה באקט גרוב במיוחד

 

◄ עמית כרמלי ►

בסיסט, יוצר, אמן קול, מפיק ומעבד מוזיקלי. הרוח החיה מאחורי להקת "שוטי הנבואה" ומפיק שני אלבומיה. שיתף ומשתף פעולה עם אמנים רבים, ביניהם מוש בן ארי (הפיק את אלבומו הראשון), ברי סחרוב, עידן רייכל, הרולד רובין, מאירה אשר ורבים וטובים אחרים.

 

לפני ואחרי המופע בעמדת התקלוט: 

◄ (DJ KIsluk (106FM ►

דוני קיסלוק, עורך מוסיקלי במוסדות תרבות רבים בתל אביב, ואחד הדיג'ים המוערכים במוזיקת הגרוב בארץ. עורך ומשדר 3 תוכניות רדיו מפיק ומנהל אומנותי.

 

תגובות