מדריך

הרמירזים באים

הטריו של עוזי ספי ואיתן מתאחד לטובת הופעת אלתורים מיוחדת וחומרים חדשים מאד

קונטיינר, מחסן 2, נמל יפו, 27-04-2013 21:30

תגיות: האחים רמירז, ספי ציזלינג, עוזי פיינרמן, איתן אפרת, קונטיינר, נמל יפו

עוזי פיינרמן (בום פם) - גיטרות ושירה, ספי ציזלינג (Funk'n'stein) - חצוצרה, ואיתן אפרת בתופים הם "האחים רמירז" - שלישיית כוח שצברה מעריצים רבים בשנים האחרונות והפכה לכמעט פולחן.


המסע המוזיקלי של הרמירזים משלבת תערובות של גרוב עם שלל שפעות: מהבלוז רוק של ג'ימי הנדריקס, דרך פאנק ורוקבילי ועד אמריקנה. תערובת זו ימעניקה לטריו האחים צליל ייחודי חדש / ישן. 

אלבום הבכורה של הרמירזים שוחרר בינואר 2009 בשיתוף עם אורי ורטייהם (Mixmonster מהתפוחים).

האלבום הבא היה ה-EP שלהם “One Night”  ששוחרר במאי 2010 וכלל גירסאות כיסוי של הרמירזים לנגנים והמוזיקאים האהובים עליהם כדוגמאת אלביס פרסלי, וודי גאתרי, אליזבת קוטון, רוברט ג'ונסון ורוני הוקינס. 
בדצמבר 2010 הוציא הטריו את EP חג המולד שלהם“A Ramirez Christmas” ובו אפשר למצוא גרסאות שלהם לקלאסיקות חג המולד.  בפרויקט זה האחים המשיכו לחקור את שורשיה של  המוזיקה אמריקנית. ולמרות שאף אחד מחברי ההרכב לא חגג מעולם את  מעולם חג המולד, הצליחו האחים להגדיר מחדש את גבולותיה של המסורת, לפחות מבחינה מוזיקלית ותרבותית. 

 

האחים רמירז מופיעים ברחבי הארץ ובפסטיבלים באירופה. כעת השלושה מתאחדים להופעה שכולה אילתורים, שלל הקטעים המוכרים והאהובים שלהם וגם סנוניות של חומרים חדשים.

 

הנה טעימה קטנה מהרמירזים:

 

תגובות