מדריך

רוצה מכות?

מתי'ו ג'ונסון מגיע לישראל להרביץ בכם סט לייב ארוך ואינטנסיבי! לפני ואחרי ינגנו תפו"ד (אידית פרנקל וניב הדס)

מועדון הברקפסט, רוטשילד 6, ת"א, 18-11-2011 23:30

תגיות: ברקפסט, מתי'ו ג'ונסון, אידית פרנקל וניב הדס

 

יחציחצ

מתי'ו ג'ונסון החל את דרכו בתחילת המילניום כאשר התקליטים הראשונים שהפיק נחטפו על ידי לייבלים ענקיים כמו פרלון ומינוס של ריצי הוטין , המוסיקה של ג'ונסון לא נשמעת כמו שום דבר אחר והסינגלים הראשונים כולל שיתוף הפעולה עם לוציאנו הופכים ללהטי ענק .

 

הרקע של ג'ונסון במוסיקה קלאסית וג'אז יחד עם החיבור שלו לעולם הקלאבניג החל להניב מלודיות מהחלל וכבר באמצע שנות האלפיים הוא מותג כאחד מענקי המלודיה יחד עם ג'ימס הולדן ונתן פייק.

מאוחר יותר פותח ג'ונסון את לייבל העל " Wagon Repair" שחושף לעולם ענקים כמו :

Luca Bacchetti,  Deadbeat,Minilogue, The Mole  ואחרים .

ובו זמנית ממשיך לפתח היכולת המרהיבה שלו למזג מלודיות חלומיות עם ביט מלוכלך ומשחרר לעולם תקליטים כמו : Decompression , Marionette , Return Of The Zombie Bikers שהופכים כמעט מיידית לקלאסיקות על זמניות ומתנגנות על ידי די'גייז מכל גווני הקשת האלקטרונית .

 

במקביל לקריית הסולו מריץ ג'ונסון יחד עם כמה חברי ילדות את " "Cobblestone Jazz, הרכב שמציג בקביעות מיזוג מדהים של מוזיקת ג'אז ופאנק עם ביט אלקטרוני מעודן . ההרכב הצליח גם הוא לרשום לזכותו כמה קלאסיקות ענק ולהחדיר לעולם המועדונים שנשלט על ידי סאונד אגרסיבי ניצוצות נשמה.

ג'ונסון הספיק לנגן בעשור האחרון בכל במה אפשרית , ממופעים מרכזים בפסטיבלים הגדולים בעולם יחד עם כנופית מינוס ור'יצי הוטין ועד לתקלוטים אישיים במועדונים מובילים.

הוא מגיע למופע לייב אנלוגי מלא שנייה לפני שהוא משחרר תקליט ב" "Crosstown Rebelsהלייבל הרותח של שנת 2011 .

 

לפני ואחרי ינגנו תפו"ד (אידית פרנקל וניב הדס).

תגובות