מדריך

פרוגרסיב פיפל

לראשונה בישראל פסטיבל מושקע לאוהבי פרוגרסיב בפתח תקווה. ריספקט! פרטים בפנים

, אולם שרת חיים עוזר 8 בנין העירייה, פתח תקווה, 16-11-2011 19:00

תגיות: אסף קפלן, קול הקמפוס, פסטיבל פרוגרסיב

 

זוהי לא רק הצהרה, זוהי התחלה. פעם ראשונה בישראל שקמה התאגדות עצמאית של אוהבי פרוגרסיב יחד ליצירת סצינה מאוחדת ויציבה. זוהי תחילתה של מסורת פסטיבלים פרוגרסיבית ברמה ואיכות שלא נראו כדוגמתה על בימותינו. חמישה הרכבי פרוגרסיב ישראלים מקוריים, המייצגים תקופות וסגנונות שונים מעולם הפרוגרסיב לדורותיו, הולכים להפגיז בערב הופעות מכובד, אשר יתקיים באחד מאולמות ההופעות המרשימים באיכותם בישראל - אולם שרת, פתח תקווה.

 

לאורך התפתחות המוסיקה הפרוגרסיבית על ציר הזמן, יעלו במהלך הערב ההרכבים הבאים בזה אחר זה: Frog, להקה צעירה ומבטיחה בסצינת הפרוג הישראלית ,אשר יפתיעו בחומרים מקוריים ותוססים. Artland, שיופיעו בפעם הראשונה מזה שנים בישראל וינגנו חומרים מאלבומם החדש שייצא בקרוב. Magentic, שתחזיר אתכם לתקופת הפרוג הקלאסית-קונספטואלית.

 

את החלק השני של הערב יפתחו Mindless Echoes, המשלבת פרוגרסיביות אפית עם נגיעות מודרניות וחדשניות. ואת הפסטיבל יחתמו Sumo Elevator, אשר ייצגו את הדור האחרון בשילוב האלקטרוניות והטכניות בעולם המוסיקה הפרוגרסיבית.

 

מגוון זה של יוצרים ישראלים מייצג את הקשת הרחבה של מוזיקת הפרוגרסיב בארץ, את האיכות ואת הרמה הבינלאומית של היצירה הפרוגרסיבית הישראלית.  המופעים ישלבו וידאו ארט איכותי, והערב יונחה על ידי אסף קפלן - רדיו קול הקמפוס 106FM. 
במקום יוקמו דוכנים עם מגוון מוצרים ואלבומים פרוגרסיביים ממיטב השנים וההרכבים.

פרטים נוספים בפייסבוק

תגובות