מדריך

לכלוך באוזן 25#

לאון נפולאון נפרד מלכלוך באוזן #25 בערב מטונף ופסיכי

אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 25-11-2011 22:00

תגיות: לאון פלדמן, אוזןבר, לכלוך באוזן

 

 מפעל ההופעות האלטרנטיבי בעריכתו וניהולו של שדרן הרדיו והעיתונאי לאון פלדמן (נפולאון), שזכה לשם "לכלוך באוזן", נופח את נשמתו בערב אחרון מיוחד וגרנדיוזי. הערב המתוכנן יהיה הערב ה-25 בליין ההופעות הייחודי הזה, שקנה לעצמו קהל נאמן. עד היום הליין כלל ערבי נושא מיוחדים וביניהם היו ערב להקות עם שמות של חיות, ערב סולניות, מופעי קברט, ערב חארד-קור, ערב פסיכדלי, סינגרסונגרייטרים, מחזבל, ערב הרוקבילי שהפך לליין בפני עצמו, ערב גיבורי גיטרה, ערב בבילאון (הופעות בחמש שפות שונות), לכלוך באוהל (אמנים שהתגייסו למחאת האוהלים בשדרות רוטשילד) ועוד ערבי קונספט רבים אשר בכל אחד מהם הופיעו כשמונה הרכבים, בליווי המון ערק ומצב רוח טוב.

הליין אירח מאות זמרים, נגנים, להקות, סאונדמנים, צופים, את צוות האוזןבר שהזיע והשקיע ועל הכל ניצח באהבה ובהתנדבות כמעט מלאה לאון פלדמן. לכל ערב עוצב פוסטר מיוחד בידי אסף האייס בילט ועם הזמן סומנו כמה רזידנטים שליוו את הליין – אבי עדאקי, רם אוריון, דיגיטל מי, עוזי רמירז ועוד. בעקבות ההצלחה הערבים שודרו בתחנות רדיו כמו קול הקמפוס ורדיו חלאס.

אבל אם ההצלחה כזו גדולה, למה להפסיק? בדיוק כמו להקות שמתפרקות, גם הליין לוקח הפסקה כדי להטעין מצברים ולחלום חלומות חדשים. אחרי שכל ערב הציב שיא חדש, חגיגות חצי היובל צפויות להעלות את הרף אפילו יותר.

מה מחכה לכם בלכלוך האחרון?

  1.   מרסדס בנד 
  2.   כלבי אשמורת (לשעבר כאמאל ג'אמאל )
  3.   מידנייט פיקוקס 
  4.   בוא לבר 
  5.   הדמעות + אבי עדאקי 
  6.  כל החתיכים אצלי 
  7.  סופר גרופ בהפתעה
  8.  להקה סודית   
  9. די ג'י סט של חתול רחובסקי (שי ליברובסקי)


 

לכלוך בפייסבוק

 

 

תגובות