מדריך

חוזרים לרחובות

יוצאים לרחובות לשרשרת עצרות ענק ברחבי הארץ, כי המפתחות בידיים שלנו. לא נתקפל ולא נוותר. העם דורש תקציב חברתי חדש לשנת 2012!

כל המדינה, , 29-10-2011 20:00

תגיות: מחאה, צעדה, כיכר הבימה, כיכר רבין

 

הם חשבו שהמחאה הייתה עניין חולף של קיץ. הם קיוו שצעדת המיליון תהיה מסיבת הסיום. הם הניחו שאם יפרקו את האוהלים תתפרק המחאה. הם חשבו שיצליחו, שוב, להתחמק מהדרישה למדינה שאחראית לאזרחים שלה, שבה לכולנו יש עתיד. הם חשבו שנשכח שכשאנחנו פועלים יחד, כחברה אחת מאוחדת, אי-אפשר לזלזל בנו יותר.

 

 הם טעו.

 

כשאנחנו הולכים לסוּפר - משהו השתנה? כשאנחנו משלמים שכר דירה - משהו השתנה? כשאנחנו שולחים את הילדים לגן - משהו השתנה? התשובה היא לא, וכל עוד זה תלוי בממשלה שום דבר גם לא עומד להשתנות. עכשיו, אחרי שהכנסת נפשה כל הקיץ, נצא לרחוב להזכיר להם בשביל מי הם עובדים. בשבילנו!

 

במוצ"ש, ה-29.10, נצא לרחובות לשרשרת עצרות ענק ברחבי הארץ כשבפינו מסר ברור: המפתחות בידיים שלנו. לא נתקפל ולא נוותר עד שנביא לשינוי עמוק, רציני וארוך-טווח במציאות הכלכלית-חברתית במדינה. העם דורש תקציב חברתי חדש לשנת 2012!

 

שלושה ימים לאחר מכן, ב-1.11.11, ניקח את המחאה צעד אחד קדימה ונפגע לממשלה במקום היחיד שעוד חשוב לה - בכיס. למשך יום אחד נצא כולנו לשביתה - שביתת העם הראשונה בתולדות המדינה - כי אם הם לא עובדים בשבילנו, אנחנו לא עובדים בשבילם.

 

בתל-אביב הצעדה תצא ב-20:00 מכיכר הבימה. נצעד לכיכר רבין, שם תתקיים ההפגנה.

פרטים נוספים פה!

תגובות