מדריך

קורעים את העיר

העיר תל אביב מוציאה אתכם לרחבות עם הופעות רוק, היפ-הופ סקא ועוד ברחובותיה לכבוד שיתוף פעולה צרפתי-ישראלי

רחובות תל אביב, 21-06-2007 20:00
קורעים את העיר

"יום המוזיקה של עיריית תל אביב"  שיתקיים בחמישי הקרוב כולל הופעות סקא, רגאיי, היפ-הופ, רוק והכל בכניסה חופשית לחלוטין. במהלך היום בשדרות רוטשלד יופיעו הרכבי הסקא, קיובן בי, לוס כפרוס וביר 7, אוהבי הרוק והאינדי יקבלו הופעות מבית היוצר של קו-X, יוני עטר והפזמונים, הסטרוברי ג'אם, וורנר אלארם וג'יימי הילסדן שיופיעו בשדרה. לאורך כל היום יתקלטו אנשי Infuse בסטים של ג'אנגל ודראם אנ' בייס ברחבי השדרה גם כן. באותו הזמן בגינת שינקין תתקיים מסיבת רחוב של היפ הופ בהשתתפות הצמד פלד ואורטגה. וברחבת מוזיאון תל אביב יתקיימו הופעות של ההרכבים מלכת הפלקט, כנסיית השכל וביט 69.

האירועים מתקיימים במסגרת חג המוזיקה של עיריית תל אביב ומשולבים בהם גם הופעות של הרכבים צרפתיים שיופיעו ברחבי העיר. ההרכבים הצרפתיים מגיעים לישראל לכבוד פתיחת המכון הצרפתי החדש בתל אביב שייחנך השבוע. לאורך השבוע שבין ה-21 ל-28 ביוני יופיעו הרכבים ישראלים וצרפתים זה לצד זה בשורה של הופעות. בין המופיעים שיגיעו לארץ פסנתרן הג'אז לורן אסולן שיופיע בבמת הג'אז בכיכר קדומים יפו לצידם של תזמורת הג'אז של תל אביב, הרכב הראפ MAP, שיופיעו ברחבת המשכן לאמנויות הבמה לצידו של סולן להקת ה-Java, ר-וואן, Trio Innova יופיעו לצידם של נקמת הטרקטור וההרכב "שדות" בבמה אקוסטית שתוצב ברחבת סוזן דלל וולרי לליו, בבמת הפופ ברחבת הסינמטק שתופיע לצידה של "הצבעים של ענת". בבמה נוספת שתוקדם בשד' רוטשילד פינת הרצל תארח הצרפתיה אורליקה את קורין אלאל.

חגיגות המוזיקה של עיירית תל אביב, חמישי ה-21.6, החל מ-20:00.

תגובות

  • יש גם במת רגאיי

    הופעה של zvuloon dub system ותקלוט של אפיקו מאן. כל זה קורה ביום חמישי, ה- 21.6 בגן החשמל (לייד הלבונטין 7) בין 20:00-23:00. הכניסה כמובן חופשית!!!

    אסף, 18-06-2007 21:30