מדריך

כישרונות ישראליים

ערב סוכות >> מסיבת ניגונים ותקלוטים של הכישרונות המקומיים >> Yotam Avni , Red Axes,Gene,Yaron Cohen,Danny Bar

מועדון הברקפסט, רוטשילד 6, ת"א, 12-10-2011 22:00

תגיות: red axes, הברקפסט, Yotam Avni, Gene, Yaron Cohen, Danny Bar

 

ברזילי קרו שמחים לחזור לסיבוב רביעי של תמיכה בכישרונות ישראלים מקומיים , מפיקים מעולים שכבר מעוררים סקרנות מעבר לים : 

Yotam Avni >>> כבר יותר משנתיים שמר אבני הצעיר מסומן כהבטחה ישראלית גדולה, עם ריליסים במגוון לייבלים כמו Yourba, Seasonsו-Jamsteady, לאחרונה שיחרר את Jay Dilla's Love רצועת האוס הדוגמת את מפיק ההיפ הופ המנוח. הרצועה יצאה לאור ב-Robsoul  וזכתה להצלחה אדירה ולתמיכה נלהבת של ענקים כמו : DJ Sneak, Wolf & Lamb, Juan Mclean ואחרים.ממש בקנה של אבני סינגל חדש בו הוא מארח את הוואקליסט הניו-יורקי Chris Dockins שעתיד לצאת ב-Tony Records הלייבל של סנדק הגארג' האוס האגדי מניו-ג'רזי Tony Humphries.אנחנו שמחים לארח את הילד שנייה לפני שהוא מתחיל לבקש תשלום ביורו . 

Red Axes >>> מעבר לתקלוטים קבועים בספוטים החמים בעיר , רד אקסס נותנים עבודה באולפן.בקיץ האחרון הוציא וויניל ראשון בליבל הברלינאי העולה klasse recordingsשקיבל תמיכה משמות מכובדים כמו : לורנט גרנייר, ג'וליו באשמור , קלוד ואן סטרוק,דופ , ג'י פליפ ועוד. בקרוב 12" חדש שלהם יראה אור בליבל jolly jams של KAOS עם רמיקס של Runaway..

 Gene >>> אחד הדברים החמים שמתבשלים בתל אביב . ג'נה ריצ'ארדס אנדרו נולד באוקריאנה העביר כמה שנים בקנדה והתגלגל לפני כמה שנים לדרום תל אביבשם בדירתו הצנועה הוא מנפיק קטעי האוס מרהיבים – הילד רק בין 24 וכבר הספיק לנגן בקוקון פרנקפורט ובמועדונים אירופאים נוספים, בימים אלו הוא משחרר קטעים בלייבלים מובילים כמו ""Pets של קטס אנד דוגז ו "" Session Deluxe של מרטין ארייר ומחזיק בקנה כמה פצצות מתוחכמות בהפקה משותפת עם דיפ'ה ובירי .

Yaron Cohen >>> כבר תקופה ארוכה שירון כהן מפיק ומשחרר מוזיקה אלקטרונית מעולה מתחת לרדאר של הסצנה המקומית , כל זה הולך להשתנות בחודש הבא שיצא לעולם תקליט חדש שלו יחד עם פיני פלאח (double hill) בלייבל הבוטיק של Wolf + Lumb - Double Standard.מעבר להפקה הבחור הספיק לצבור ניסיון מרשים על הפטיפונים והוא מגיע אלינו לסט מסקרן עמוס בחומרים תוצרת בית . חלל המילק בידי דני בר , האיש מאחורי ליין פיוצר קלרז ודי'גיי מבריק לסט של אלקטרוניקה טרייה ומלטפת .   

תגובות