מדריך

רוק השנה

רוק השנה בראש השנה >>> ערב הופעות רוקנ'רול בהשתתפות: Fatum Aeternum ,After G.R.E.V, Badoon Pjoect, CheckMate

סאבליים, דרך שלמה 53, ת"א, 28-09-2011 23:00

תגיות: סאבליים, Fatum Aeternum, Checkmate, רוק השנה, After G.R.E.V, Badoon Pjoect

בערב ראש השנה  במועדון הסאבליים יתקיים ערב לכל אוהבי הדרייב למיניהם. ארבע להקות בעלות נגיעות שונות לסגנון הרוקנרול יקפיצו אתכם עד אור הבוקר.

  

fatum-aeternumfatum-aeternum

Fatum Aeternum – להקת הגות'נרול הוותיקה בארץ, שעברה קשת סגנונות רחבה, אך מעולם לא נפרדה מהרוק'נרול המקפיץ והמעלה שמחת חיים. בערב זה, דקה לאחר שיחזרו מהופעה בחו"ל,  Fatum Aeternum ייתנו עוד הופעה מדליקה, בשילוב של שירים מהאלבום שיצא השנה ושירים חדשים, וכמה הפתעות.

 

After G.R.E.V – אחת להקות הרוק'נרול הותיקות בארץ, נוסדה לראשונה עוד בשנות ה-90 הרחוקות. מאז השתנה הרבה בהרכב, נגנים וזמרות באו והלכו, אך מה שנותר ללא שינוי זהו סגנון המוזיקה הנאמן למקורות וסאונד בלתי מתפשר המובל על ידי שירה נשית עוצמתית. 

 

Badoon Pjoect – ההרכב שהתחיל את דרכו ב-2006 לא שאף להצטנע ועוד מהיווסדו המציא סגנון מוזיקלי חדש : Drunk'N'Roll/Booze Metal המאופיין באלמנטים של Stoner Rock ו-Thrash Metal.  Badoo Project זה כל מה שאתם צריכים על מנת להתפרע כאילו אין מחר בערב ראש השנה.

 

CheckMate – הלהקה הוקמה ב-2009 על ידי ארבעה נגנים מנוסים שכבר ידעו בתחילת דרכם ידעו מה הם רוצים לנגן – רוק אלטרנטיבי לפנים, אך עם משמעות עמוקה, המתחילה עוד בשם הלהקה, הרומז על כך שהחיים הם לוח שמחט, שעליו צריך לדעת איך לנוע, ולא לפחד לעבור משחור ללבן וחזרה, ובעזרת האומץ הזה לנצח את החיים בשח ומט. עם זאת, הרביעייה לא מתעמקת בפילוסופיות על הבמה ונותנת הופעה בועטת וחייה מטבעה, בלי לחשוב יותר מדי. 

תגובות