מדריך

הקצבייה

אטליז >>> הרכב רוק אלטרנטיבי, בדאבל פיצ'ר מרתק עם ההרכב הניו-יורקי Consider The Source

בארבי, קיבוץ גלויות 52, ת"א, 19-10-2011 21:30

תגיות: אטליז, בארבי

לאחר סיבוב הופעות אינטנסיבי משותף ברחבי ארה"ב מגיע הדאבל פיצ'ר המרתק של אטליז וההרכב הניו-יורקי Consider The Source  למספר הופעות בישראל. ההופעות יכללו שיתופי פעולה מיוחדים על הבמה וחומרים חדשים של אטליז.

אטליז, יחצ , צילום: אוהד רומנואטליז. צילום: אוהד רומנו

EATLIZ >>> הם אחד מהרכבי הרוק האלטרנטיבי גדולים והצבעוניים בישראל. לצד הצגת עולם ויזואלי מרהיב של הופעות וקליפים יחודיים באנימציה, אטליז  מגישה מעבר בין רכבת שדים של מגוון סגנונות מוזיקליים; ההרכב מלהטט בין רוק כבד, סרף, פרוג, בוסה נובה, פופ וז'אנרים נוספים; כל הרבדים המוזיקליים האלה משולבים עם סולנית עם קול אגדי ולוק פייתי. ביחד עם הפרפורמנס המטורף שהם מציגים, מדובר על עסקת חבילה מנצחת -  חגיגה של גיטרות עשירות ומקצבים קרקסיים.  

 

Consider the Source >>> הם טריו ניו-יורקי המורכב משלושה נגנים וירטואוזים מהחלל החיצון; עם חטיבת קצב מרשימה שמזגזגת על הגבול שבין שפיות לפסיכדליה, ההרכב מציג תערובת חוצנית של Fאנק ים תיכוני; כור היתוך של השפעות מזרחיות, ג'אמים פסיכדליים ומקצבי רוק חלליים. חווית הופעות מהפנטת שמגיעה לישראל בפעם השנייה. Consider the Source נחשבים לאחת הבכירות בז'אנר הרכבי ה-JAM BANDS בארה"ב. נאמנים להגדרה זו, הם מטפחים עדת מעריצים שרואה בהופעות שלהם חוויה דתית בעודם מופיעים 356 פעמים בשנה. הטריו הספיק לחרוש את ארה"ב, הודו, טורקיה וישראל, כשערכו סיבוב הופעות בן שבועיים בכל רחבי הארץ במהלך 2010. אקסטזת ההופעות של השלישייה תגיע לישראל בפעם השנייה.
Gabriel Marin – גיטרות ואפקטים מיוחדים, John Ferrara – בס, Justin Ahiyon – תופים ופרקשן.

 

תגובות