מדריך

שכירי חרב

"שכיר.דוט.קום" – אופרת רוק, המנגנת את סיפור מסעו של שכיר ב"אומת ההיי-טק" הישראלית

האזור, הרכב 13, ת"א, 18-10-2011 19:30

תגיות: שכיר.דוט.קום, האזור

אופרת הרוק "שכיר.דוט.קום" היא סיפור המסע  של שכיר ב"אומת ההי-טק" הישראלית. יש לו אישה וילד, יש לו רומן במשרד, יש לו בוס טייקון חסר מצפון, עמיתים שמקימים סטרט-אפ, אוטו חברה וחלום שיום אחד יגיע האקזיט הגדול. השאלה היא האם יש לו חיים.

 

על הבמה להקת "תלושי המשכורת"המונה תשעה זמרים/מוזיקאים/שחקנים שלקחו חלק פעיל בעיצוב היצירה ותוכנה במשך 9 חודשי גיבוש אינטנסיביים. 

"שכיר.דוט.קום" נכתבה במקור בידי יריב בן יהודה, גלצני"ק בעברו, מוסיקאי במהותו ומנהל בחברת היי-טק מצליחה בשש השנים האחרונות, שחווה את המרוץ לאקזיט הלא מתממש ב-3 חברות שונות. בכתיבת מילות השירים והסיטואציות השתתפו גם הבמאי והשחקן נתן ברנד, שבעצמו חווה את סיבוב הקריירה בהייטק (כולל הליסינג, הבונוסים והשעות הבלתי אפשריות) והמוסיקאי ארז כהן שהוא המנהל המוסיקלי של ההרכב ואחראי על העיבודים.

המוסיקה של "שכיר דוט קום" והלחנים ללמעלה מ-20 השירים שמרכיבים את היצירה נכתבו בידי יריב בן יהודה וארז כהן. היצירה הרוקית-קברטית-אקלקטית היא מסע מוסיקלי בן שעה וחצי  הנע בין ההארד רוק, הפרוגרסיב, רגאיי, בוסה-נובה ואפילו אקפלות ו-שו-וואפ מעורבב היטב בציטוטים מכל מקור תרבותי אפשרי.

 

משתתפים:  יריב בן יהודה – שירה, גיטרה. נתן ברנד – שירה. נינה ריזנוב – שירה. ארז כהן – גיטרות, שירה. נעמי לובוב – שירה. מידד מאירי – תופים. אורן הורביץ – בס, שירה. אלי כהן  - אלקטרוניקה וסימפולים. אסף גולד – קלידים, שירה.

 

תגובות