מדריך

ELECTRIC FESTIVAL

פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הראשון בישראל שייארך 12 שעות ברציפות! כל הפרטים בפנים

האנגר 11, ת"א, 20-10-2011 21:00

תגיות: ELECTRIC FESTIVAL, shlomi aber, hex hector, DJ BORIS

 

shlomi abershlomi aber

ב-20 לאוקטובר ייערך פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הראשון בישראל שייארך 12 שעות ברציפות, מארגני הפסטיבל הם היזם יואל סילבר וחברתKing Jews enterprises     , (יוצאי מועדון ה"סאונדפקטורי" הניו-יורקי) הנכנסת לשוק ההפקות הישראלי, במטרה להצעיד קדימה את המתרחש בזירה האלקטרונית בישראל, וליישר קו עם המתרחש בבירות העולם, דוגמת פסטיבלי     “zoo”      ופסטיבלים דומים בניו-יורק, אמסטרדם, ברצלונה ובודפשט.

 

בהשתתפות >>>

shlomi aber

מפיק הטכנו הישראלי המצליח והבעלים של אחד הלייבלים המוערכים ביותר במוסיקה האלקטרונית BE AS ONE , חוזר לישראל לאחר קיץ גדוש בהופעות הכולל את הפסטיבלים הגדולים והחשובים בעולםכמו Tomorrowland, DEMF movement , WMC -Creamfields, dance valley ועוד.

 

hex hector

הקטור הניו יורקי, חתן פרס הגראמי, רלוונטי מאי פעם. עבד עם  מדונה, ג'ניפר לופז, וויטני יוסטון, ג'נט ג'קסון, מריאה קארי, דונה סאמר, מארי ג'י בליג', בריטני ספירס, אנאסטאסיה, אנריקה איגלסיאס, ג'סיקה סימפסון, NSYNC, וארית'ה פראנקלין הם רק חלק קטן מהאמנים שזכו ליהנות מהמגע המוזהב של הקס. בסוף שנות השמונים ותחילת שנות התשעים היה הקס הרזידנט של מועדונים שהם אגדות ניו יורקיות כמו Tunnel, Limelight, Palladium, Sound Factory Bar, Nell’s, Club USA ו Danceteria.

 

ROY BRIZMAN AKA GEL ABRIL

מהאושיות הבכירות בסצנה המקומית בשני העשורים האחרונים , מהשגרירים הישראלים הבולטים תחת שם הבמה GEL ABRIL , עובד עם הלייבלים המובילים ומנגן במועדונים הנחשבים בעולם ,יגיע ל ELECTRIC FESTIVAL הישר מסיבוב הופעות מיפן.

 

Chris liebing

 לאחר 22 שנים על העמדה, מהשמות החמים בסצנה העולמית וממייסדי סצנת הטקנו הגרמנית, אשף המינימל טקנומגיע לראשונה לישראל לסט עדכני אחרי שחרש את כל פינות תבל בחודשי הקיץ החמים. Dj , יוצר , ובעל הלייבל  המוערך CLR, אחד האמנים המצליחים בעולם הדאנס ,מחזיק בתארים כמוbest remixer & best techno dj בגרמניה.

 

DJ BORIS

אם בית הוא איפה שהלב שלך נמצא, הלב של בוריס הוא כנראה בגודל של כל צפון אמריקה. התנועה שהוביל זיכתה אותו בתואר רזידנט בכל עיר גדולה. עכשיו, כשביסס את מעמדו כדיג'יי מוביל בכל עיר, בוריס החל להיות משוייך למוזיקה "גדולה" באופן בלתי מתנצל:תופים גדולים, ריפים ארוכים, בילד אפים ארוכים, וים של אנרגיה.

 

תגובות