מדריך

COME TOGETHER

ערב הופעות לזכרה של אלה דן ז"ל בהשתתפות מוזיקאים-חברים >> הדג נחש, ג'ירפות, אביב גדג', המג'יקל מיסטרי טור, שמֶמֶל ועוד

בארבי, קיבוץ גלויות 52, ת"א, 26-09-2011 20:00

תגיות: הדג נחש, בארבי, ג'ירפות, אביב גדג', המג'יקל מיסטרי טור, שמֶמֶל

 

אלה דן זאלה דן ז"ל

ערב הופעות לזכרה של אלה דן ז"ל בהשתתפות מוזיקאים-חברים >> כל ההכנסות הן קודש לקרן ע"ש אלה דן

 

אלה דן (1982-2010) נהרגה ב"דרך המוות" בבוליביה, בזמן שטיילה עם בן זוגה בדרום אמריקה את טיול סיום התואר הראשון שלה. היא הייתה בת 27 במותה. לאחר סיום שירותה הצבאי החלה אלה לעבוד בסניף הכפר-סבאי של מועדון "בארבי", שם החל הרומן שלה עם המוזיקה הישראלית, שכל כך אהבה כל חייה. אופייה הכובש, החן והחיוניות, קסמו לכל מי שנקרה בדרכה, ולכן גם רבים מהמוזיקאים הפעילים בארץ, שהיו פוקדים את במת הבארבי פעמים רבות באותה תקופה, הפכו לחבריה הטובים.

 

אלה הייתה בחורה מוכשרת ופעילה בתחומי האמנויות השונים: היא רקדה, שיחקה, שרה וניגנה בגיטרה.

בשנותיה האחרונות הייתה סטודנטית מצטיינת באוניברסיטת תל אביב בחוג לתיאטרון, שם התבלטה במעורבותה: היא הפיקה ושיחקה במספר הצגות (דוגמת "מרה/סאד", "הילדה שהיא בעצם מריצה"), שיקמה וחידשה את מחסן התלבושות של החוג וכן הפיקה וניהלה את הפסטיבלים "סמול-במה" ו"במה לבנה" המדוברים.

 

כשנה וחצי לאחר מותה בטרם עת, החליטו המשפחה והחברים לקיים ערב לזכרה, ערב מוזיקלי למהדרין שבו תודגש חדוות היצירה והאהבה למוזיקה שליוותה את אלה כל חייה. בחירת השם לערב נגזרה מאחד משירי הביטלס אותם כה אהבה. בערב ישתתפו מגוון יוצרים מהקשת הרחבה של המוזיקה הישראלית, כולם אמנים שהכירו ואהבו את אלה בחייה והתנדבו לזכור אותה במותה. את הערב יארח באופן טבעי מועדון "בארבי" שבו עבדה מספר שנים. ישתתפו: הדג נחש, ג'ירפות, אביב גדג', המג'יקל מיסטרי טור, אייל אבן צור (צורי), שמֶמֶל, דיה רז, תומר ממיה ועוד.

 

כל ההכנסות הן קודש לקרן ע"ש אלה דן למצוינות בהפקה בחוג לתיאטרון של אונ' תל אביב. זוהי ‫קרן מלגות שמשפחתה הקימה לזכרה, לטובת עידוד סטודנטים מצטיינים בתחומי הפקה בחוג, ומטרתה לשמר את רוח העשייה והאהבה שאלה הביאה לחוג לאמנות התיאטרון.

 

 

תגובות