מדריך

Motor City Night # 2

ערב שני בסדרת הדיטריויט טכנו עם תקלוטים של רוברט הוד, ג'יי דניאל וטרנס פארקר לצד שלל חימומים וקירורים מקומיים

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 27-03-2014 23:30

תגיות: בלוק, Motor City Night

ערב שני שכולו דיטריוט בבלוק, עם שלושה נציגי הדור השני של מפיקי הטכנו מעיר המכוניות:

 Robert Hood::

חלוץ הטכנו הדטרויטי, Robert Hood בהופעת בכורה בבלוק, יתקלט ברחבה הראשית. הוד, שנחשב לאבי המינימל דטרויט טכנו, הוא אחד מהמייסדים של קבוצת Underground Resistance האגדית ביחד עם ג'ף מילס ו-"מד" מייק בנקס, ושל הלייבל Axis ביחד עם מילס. לבלוק הוא מגיע בכושר שיא, מספר חודשים לאחר שהוציא סוף סוף את האלבום לו חיכתה כל קהילת הטכנו העולמית, תחת הכינוי "floorplan", טכנו-גוספל למאה ה-21 שזוכה לביקורות מהללות. הסטים של הוד בנויים על מתח בלתי פוסק, יכולות תקלוט ועריכה נדירות, ושילוב של טראקים שהוא עורך בלייב, המנוגנים בו זמנית ויוצרים קטע חדש ואימתני המתגלגל כמו רכבת דיזל עוצמתית אל עבר השיא.

Jay Daniel::
ג'יי דניאל יתקלט בסקוואט. דניאל מייצג את הדור הבא של עיר המכוניות, התגלית החדשה של ת'יאו פאריש וילד הפלא שהוציא את אחד מהסינגלים המנוגנים ביותר של השנה האחרונה בלייבל של פאריש, הוכרז על ידי הבוילר רום כ-"תגלית המרגשת ביותר ששמענו מדטרויט" ונחשב לשם החם בתעשיית הביטדאון, שנציגיה הבולטים הם מודימן, תיאו פאריש, עומאר אס וקייל הול. דניאל מחזיק ביחד עם חברו הטוב, קייל הול, רזידנסי חודשי בדטרויט בשם "fundementals" , ובונה בהתמדה ובהדרגה את הקריירה שלו, שכנראה היתה כתובה בכוכבים - עם אמא כמו נעמי דניאל, שקולה כיכב בכמה מהלהיטים הגדולים ב-planet e, הלייבל האגדי של קארל קרייג, ועם כל מורשת העיר מסביבו, לא הייתה לו באמת ברירה אחרת.


 Terrence Parker::

אחרי ג'יי דניאל יעלה התקליטן הוירטואוז Terrence Parker, האיש, האגדה ושפורפרת הטלפון הנצחית, או כמו שהוא מכנה את עצמו בעמוד הפייסבוק שלו - "the international dj extraordinaire", שנמצא בתקופה הלוהטת ביותר בקריירה שלו, אחרי שהעיף את פסטיבל Movement 2013 עם סט מושלם של סלקציה וטכניקה עילאית והוציא לפני חודשיים אלבום אמן משוגע (הראשון שלו מאז 1999) בלייבל של קארל קרייג Planet E. כמו רוברט הוד, גם טרנס פארקר משוייך לז'אנר שחתום על שמו, inspirational house music, והוא ידוע בזכות יכולות תקלוט מופלאות המשלבות טכניקה של תקליטני היפ-הופ עם מוזיקת האוס, גוספל, טכנו, אלקטרו, דיסקו ועוד.

יחממו ויקררו המקומיים: יוגו, עמיחי מטיאס, אנה פקוטק, אביחי פטוק, 

 

הנה טעימה מאחת הקלאסיקות הגדולות של Hood מתחילת הדרך:

תגובות