מדריך

אירלנד >> ישראל

מפגש מיוחד של מוזיקה אירית >> גיי מק'יואן וליאם או'קונור - אירלנד, עם חברי קטיפה שחורה- ישראל

צוללת הצהובה, הרכבים 13, ירושלים, 15-07-2011 21:00

תגיות: צוללת צהובה

 

יחציחצ

מפגש מיוחד של מוזיקה אירית יתקיים במהלך חודש יולי במרכז עינב לתרבות. המופע יפגיש בין ארבעה נגנים וירטואוזים מאירלנד ומישראל. שביחד יקיימו ערב מרתק ומרגש. עם מנגינות הריקוד הסוערות והאהובות של הפולקלור האירי לצד קטעים אינסטרומטנליים  רגועים וביחד יגישו את החוויה האירית במיטבה

 

גיי (גבריאל) מק'יואן אירלנד (חמת חלילים אירית)-  מבכירי נגני חמת החלילים באירלנד.מנגן משנות השישים,מופיע בקביעות כסולן ובהרכבים שונים. ניגן והקליט עם אומנים ידועים באירלנד ובאנגליה. הפיק אלבומי  חמת חלילים,מורה ידוע לנגינה ומופיע רבות עם שני בניו-שון וקונור,גם הם נגני חמת חלילים.

ליאם או'קונור- אירלנד (כינור) - מהבולטים שבנגני הכינור באירלנד,זכה בתארים ובתחרויות נגינה רבות,מופע בקביעות עם נגנים אחרים באירלנד,ארה"ב ואירופה וכן בטלביזיה האירית.

 

אהוד נתן  ישראל (בוזוקי אירי) -מנהיג להקת קטיפה שחורה,מנגן מוזיקה אירית ומופיע מאז 1980,מלחין ,מעבד ומפיק,ניגן עם מוזיקאים אירים ידועים,מופיע בימים אלו גם בסיבוב הופעות אירי של יזהר אשדות.

 

נדב גיימן ישראל (באוראן,כלי הקשה)-למרות גילו הצעיר ביסס לעצמו שם כנגן כלי הקשה רב גוני,מופיע עם אמנים רבים בארץ ועם הרכב "טרייבל דאנס",מנגן בכלי הקשה לטינים ואפריקאים,לאחרונה התמחה בבאוראן (תוף אירי) והצטרף ללהקת קטיפה שחורה.

המופע בתמיכת culture Ireland  ובאדיבות שגרירות אירלנד בישראל.

 

14/7/2011, מרכז עינב לתרבות תל אביב,  בשעה 21.00

 

תגובות

  • njiIiswQCuDmBZu

    Super informative wirting; keep it up.

    Topher, 12-07-2011 14:27