מדריך

קרן של אור

קרן אן, חוזרת לסיבוב הופעות חדש בישראל עם שירים מכל התקופות ובליווי רביעיית כלי מיתר

זאפה הרצליה, מדינת היהודים 85, 06-09-2014 22:00

תגיות: קרן אן, זאפה הרצליה

שלוש שנים מאז ביקורה הקודם, חוזרת הסינגר סונגרייטרית הישראלית המצליחה בעולם להופעות בארץ. בהופעה תציג קרן אן את להיטיה מכל האלבומים בליווי רביעיית כלי מיתר מתופף וקונטרבסיסט.
אחרי שלוש שנים של ציפייה וסדרת הופעות מוצלחת עם שלומי שבן והחצוצרן אבישי כהן בדרך, קרן אן חוזרת סוף סוף לסיבוב סולו בקיץ 2014. קרן אן זיידל היא מוסיקאית יוצרת, זמרת ומפיקה שמנהלת קריירה על קו פריז-ניו יורק-תל אביב ולאחרונה עצרה בתחנת NYC - שם מתגוררת כרגע.  בחודש שעבר  שירה "Strange Weather" זכה לגרסת כיסוי מאנה קאלבי (שהוכתרה כדבר הגדול ביותר מאז פטי סמית') ודיוויד ביירן מTalking Heads כחלק מאלבום הקאברים של קאלבי הקרוי על שם השיר של אן ויראה אור ביולי, ביירן כתב על מעורבותו בבחירת השירים: "אהבתי את התקליט האחרון של קרן אן וחשבתי שב-Strange Weather יש איכות בלתי נשכחת שיכולה להתאים לנו".

 בעבר קרן אן שיתפה פעולה עם שורה ארוכה של מוסיקאים ביניהם איגי פופ, ג'יין בירקין, KT Tunstall, וQuestlove - מייסד The Roots ועם בארדי ג'ונסון בהרכב Lady & Bird.  לאחרונה כתבה קרן אן את המוזיקה להצגה "נופל מחוץ לזמן" המבוססת על ספרו של דוד גרוסמן בתיאטרון גשר.

הנה טעימה מקרן:

תגובות