מדריך

אגדת רוק

Grave Digger אגדת ה Heavy Metal מגרמניה, מגיעים להופעה אחת בישראל! פרטים בפנים

סאבליים, דרך שלמה 53, ת"א, 01-07-2011 18:30

תגיות: סאבליים, Grave Digger, Desert

 

קרדיט: Grave Diggerקרדיט: Grave Digger

GRAVE DIGGER >>  אשר הוקמה בגרמניה ב 1980 היא אחת מלהקות ההאבי מטאל הגדולות והותיקות בעולם, עם 30 שנות קריירה, 15 אלבומים ומיליוני מעריצים בעולם.

 

עם את החפירה חופרת הלהקה הגרמנית בדפי ההסטוריה ומקשרת את מוסיקת ההאבי מטאל המלודית שלה עם ימי הביניים, מלחמות העולם, אבירי הצלב, אנטי פאשיזם ומלחמה לחופש, וגבורת עמים רבים כגון העם הסקוטי והעם היהודי ואירועים הסטורים שקרו בישראל (הקרב על שחרור ירושלים מידי צאלח א-דין, גבורת המתבצרים במצדה ויציאה כנגד הטרור האיסלאמי).

 

במופע ארוך של כמעט שלוש שעות המחולק לשלושה חלקים תנגן הלהקה את מיטב להיטי המטאל שלה מכל הזמנים: Excalibur, The Grave Digger, Knights Of The Cross, Rebellion ועוד עשרות שירים.

הלהקה המשלבת אירועים מההסטוריה בשיריה עוסקת לא מעט בתולדות ישראל העתיקה, שירים כמו Massada על הקרב במצדה או Fanatic Assassins היוצא כנגד הטרור האיסלאמי משקפים את הקשר העמוק של הלהקה לישראל, March Of The Innocence מתאר את צעדות המוות בשואה וגבורתם של היהודים באמונתם.
הלהקה משלבת מוטיבים של פולק סקוטי בתוך המטאל הדוהר והעוצמתי שהיא מייצרת כבר כ 30 שנה.

את האירוע תפתח להקת ההאבי מטאל המקומית Desert אשר הוציאה בימים אלו את אלבומה הבינלאומי הראשון , שהוקלט באיטליה בשנה שעברה.

 

תגובות