מדריך

ארץ ציון וירושלים

Road to Zion >> שרשרת מוזיקליית באוויר הפתוח של ירושלים >> זיגי מארלי , Easy Star All Stars ושורה של אמנים מקומיים

גן סאקר, ירושלים, 21-07-2011 17:00

תגיות: גן סאקר, זיגי מארלי, Easy Star All Stars, Road to Zion

 

Road to Zion >>  היא שרשרת מוזיקלית משכרת חושים באוויר הפתוח של גן סאקר – שיירה של כוכבים
בראשות אייקון הרגאיי
Ziggy Marley במרתון הופעות אנרגטי.
אווירת הפסטיבל תתחיל כבר בשעות אחר הצהריים המוקדמות עם סאונד סיסטם ושלל דוכנים מושקעים ותימשך עמוק לתוך הלילה עם הופעות של
Easy Star All Stars, פרויקט מיוחד של נבחרת מרשימה של אמנים ישראלים ששרים על Zion.

 

איזי סטאר אול סטארס, יחצאיזי סטאר אול סטארס, יחצ

זיגי מארלי, בנו הבכור של בוב מארלי, אמן הרגאי המוערך בעולם יגיע להופעה ראשונה בירושלים בהרכב  של 8 נגנים. השנה מציינים ברחבי העולם 30 שנה למותו של אגדת הרגאיי בוב מארלי. זיגי, ראש שבט המארלי, מרבה לבצע בהופעות את שירי אביו: Is This Love, Lively up Yourselfו Get Up Stand Uוהוא מגיע בתקופת שיא בקריירה מיד אחרי יציאת האלבום החדש Wild and Freeב 14 ליוני.

 

האיזי סטאר אול סטארס כבשו מקום חם בלב הקהל הישראלי בהופעותיהם הקודמות בארץ עם ביצועיהם לפינק פלויד, רדיוהד והביטלס ויגיעו בעיצומו של סיבוב הופעות המלווה את אלבומם החדש. אלבומיהם נמכרו במיליוני עותקים בעולם ומדובר בסופר גרופ של הרגאיי העכשווי. באלבומם החדש מתארחים המוזיקאים הישראלים שלומי אלון (הדג נחש) וספי ציזלינג (האחים רמירז).

 

Road to Zion מבקש לגעת ביצירה מיוחדת זו תוך התמקדות במוסיקאים מהארץ ומהעולם, ומזמין את הקהל מרחבי הארץ לעלות לירושלים ולהנות מיום גדוש במוסיקה וחברים באוויר ההרים הפתוח. הקהל מוזמן להמשיך את החוויה לבילוי לילי במגוון מוסדות הפנאי של העיר באווירת "לילה לבן". Road to Zion הוא חלק מסדרת אירועים ביוזמת "עונת התרבות בירושלים" ועיריית ירושלים שנועדה להרחיב את היצע התרבות של העיר לתושביה ולעודד מבקרים מרחבי הארץ לעלות לרגל לבירה. 

 

תגובות