מדריך

JUNGLE LAB

ערב שכולו ג'אנגל עם תקלוטים של מג'ימאן, די ג'יי עדי לב המבקרת מהולנד, DJ DOLL, ושלל הפתעות

Deli, אלנבי 47, תל אביב, 17-01-2015 22:00

תגיות: ג'אנגל, Deli, מאג'ימן, JUNGLE LAB

הג'אנגל הוא ז'אנר שתחילתו בסוף האייטיז, החיבור המושלם בין האלקטרוניקה הבריטית לבין הרגאיי שהביאו עימם המהגרים הג'מייקנים לאנגליה. ידע עליות וירידות על ציר הזמן ולשמחתנו הרבה - בתקופה האחרונה שוב ניתן לראות התעניינות רבה מצד המפיקים והקהל ברחבי העולם.

ליין חדש בדלי, שיציע לכם לילה בלתי נשכח בגטאות בריקסטון הקרה עם אורחים שונים מעולמות מקבילים, אחת לחודש.

הערב יתקלטו: 
ADI LEV (Renegade Hardware). NL
הסנדקית של כל העניין הזה עוד מתחילת שנות ה90 - עדי לב באה לתת לנו סט נדיר ביותר  על טהרת הג'אנגל והברייקים, בביקור מהולנד.
MAJIMAN
אחד הדיג'ייז המנוסים והמעניינים בגזרה המרכזית, בדר"כ תמצאו מסובב טראפ, היפ הופ ובייס.. הפעם אתם תקבלו אותו בגרסא הג'אנגליסטית שלו. 

DJ DOLL
שם עולה מעיר הקודש, חייל ג'אנגל מושבע עם סלקשן שמנמן ששובר כל רחבה עם המקצב והתוף האהובים עלינו. בא להפציץ את כל מי ששרד את הקרבות הקודמים בשילוב הטיונים הכי חדשים לקלאסיקות וחומרים מקורים .

על האלמנטים החזותיים
GENERAL URI
אורי צועד איתנו כבר זמן מה בתור הגנרל הויזואלי של הערב וגם החודש הוא חובר אלינו והולך להפוך את חלל הדלי לעולם של צבעים נעים שעושים לנו נעים בעיניים, מאחורי האוזניים וגם בבית-שחי

Eyal Eliezer Art - Visuals
במיני תערוכה עם עבודות מכל הזמנים ובעיקר באווירת הג'ונגל. תוכלו גם להתחדש בפרינטים, חולצות ועוד כלמיני דברים שיגרמו לכם לחייך לעד ולתרום ליצירה מקומית.

תגובות