מדריך

דרקון קטן שלי

Little Dragon, המופע הפותח הרשמי של ה Gorillaz, מגיע לבארבי להופעה אחרונה של הטור האירופי הנוכחי, לרגל חגיגות העשור של בר השסק

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 23-05-2011 21:00

תגיות: בארבי, little dragon

Little Dragon מושפעים מהרכבים מוזיקליים מגוונים כמו דפש מוד, פרינס ול.ס.ד סאונד-סיסטם. המוזיקה שלהם מורכבת מסול אלקטרוני מודרני נוסח פורטיסהד ומאסיב אטאק, שמשתלב יחד עם אינדי-דאנס בסגנון סנט אטיין, Everything But the Girl ו-ESG. השפעות אלו חוברות לכדי תערובת ייחודית של נו-סול, סינת' פופ ואלקטרוניקה עכשווית.

 

 

הלהקה השבדית הוציאה עד היום שני אלבומים בלייבל האינדי האנגלי Peacefrog Records. הראשון נושא את שם הלהקה והשני, שיצא ב 2009 וזכה לשבחים מכל רחבי עיתונות המוזיקה העולמית (NME, Dazed&Confused וכו'), בשם  "Machine Dreams". יוקימי, הסולנית השבדית-יפנית של הלהקה, היא בת זוגו של חוזה גונזלס, ועלתה איתו לבמה בהופעתו הבלתי נשכחת בתל אביב. הכינוי Little Dragon ניתן לה בחיבה בעקבות נטייתה לרגוז ולרשוף בשל תסכולים אומנותיים. לימים, הפך הכינוי לשם הלהקה. אלבומם השלישי צפוי לצאת ביולי 2011.

 

מזה עשור שנים בר השסק התל אביבי מתווה קו מוזיקלי קאטינג אדג' ומסמן את מה שנכון, עכשווי ופורץ גבולות במוזיקה המנוגנת באזורינו. לרגל חגיגות העשור, ממשיך השסק לסמן טריטוריות מוזיקליות מובילות , הפעם עם Little Dragon.

 

תגובות