מדריך

XX files

המפיק והרמיקסר הנחשק, Jamie XX, מגיע ארצה לערב מגוון שיעבור דרך שלל מקצבים וסגנונות, ובכולם - מלודיות חלומיות, זמרות חתוכות היטב ותכנות תופים משובחים

לופט אורבניקה, שוקן 27, תל אביב, 13-05-2011 23:59

תגיות: Jamie xx, לופט אורבניקה

לפני ארבע שנים ג'יימי סמית' הצטרף להרכב נסיוני של חבריו מהתיכון The XX. אלבום הבכורה של הלהקה מיקם אותם בחוד החנית של ההתרחשות המוזיקלית באנגליה,זיכה אותם בפרס מרקורי ושלח אותם להסתובב ברחבי העולם. בעוד הלהקה גדלה והפופ החולמני שלה משתלט על כל חלקה טובה, ג'יימי התחיל להתנסות בהפקות סולו והחל לשחרר גרסאות מיוחדות לשירי הלהקה ורימיקסים שונים ומשונים. כל מי ששמע את הסקיצות המוקדמות שלו הבין שיש פה כישרון מיוחד וההצעות לרימיקסים ושיתופי פעולה החלו לזרום. 

 


ג'יימי הפך לאחד המפיקים והרימיקסרים המבוקשים בפלנטה והחל לנצל היטב את ימי החופש של הלהקה בשביל תקלוטים במועדונים ופסטיבלים ברחבי העולם. השנה האחרונה הייתה עוד עליית מדרגה בקריירה המוזיקלית של הילד המופנם מפרברי לונדון, הוא התבקש ליצור אלבום רימקסים לאלבום האחרון של גיל סקוט הרון - I'm new here. אלבום הרימיקסים שרקח זכה לביקורות מדהימות והוא כנראה אחד מאלבומי הרימיקסים הטובים אי פעם. אפילו בבי.בי.סי תיארו את האלבום כמאסטרפיס שעומד בפני עצמו. 

 


על עבודת החימום והקירור יופקדו Walter & Yogo

תגובות