מדריך

גט בק ג'ו ג'ו!

מתופף העל ג'וג'ו מאייר (שוויץ) מגיע ארצה להופעה חד פעמית, שכולה תצוגת תכלית של יכולות וירטואוזיות ושילובים מסקרנים של סגנונות. מופע פותח: SPOONBILL

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 22-04-2011 22:00

תגיות: בארבי, ג'וג'ו מאייר

סרג' "ג'וג'ו" מאייר, מתופף שוויצרי מוערך, נולד בציריך 1963 ומתגורר היום בניו יורק. מאייר התחיל את הקריירה בגיל צעיר מאוד, את ערכת התופים הראשונה שלו קיבל כבר בגיל שנתיים ולמעשה לימד את עצמו לתופף. בגיל 18 פרץ כמוזיקאי מקצועי כאשר הצטרף להרכב " מונטי אלכסנדר " שחשף אותו לסצינת הג'אז הגבוהה ובנוסף ניגן מאייר עם הגדולים ביותר כגון דיזי גילספי, נינה סיימון ורבים וטובים אחרים.

 

 

בהמשך דרכו התקרב מאייר לסצנת הדראם נ' בייס האלקטרוני וייסד את Prohibited Beatz בסצנת " האנדרגראונד לייב מיוזיק של ניו יורק ". בנוסף ייסד והוביל את הטרנדים האחרונים בתיפוף BREAKBEAT בהופעות חיות יחד עם להקתו NERVE המשלבים פיוז'ן ג'אז ופריסטייל. ג'וג'ו ידוע ביכולתו להביא יחד סגנונות רבים ומפורסם בעיקר בזכות היכולת המרהיבה שלו לנגן בקצב מתוכנת בטכניקה המוגדרת כ-"הנדסה לאחור ".

 

ב-1992 הוציא ג'וג'ו מאייר את אלבומו הראשון ועד היום הספיק להוציא 11 אלבומים עם הרכבים שונים, ובינהם הטובים ביותר בתחום כגון MEDESKI, MARTIN ו WOOD. את אלבומו האחרון שיצא בינואר האחרון (2011) הוציא ג'וג'ו מאייר עם הרכבו הנוכחי – NERVE  וכך גם את שלושת האלבומים שקדמו לו בארבע השנים האחרונות.  

 

תגובות