מדריך

מיסטר שוורץ

המפיק והתקליטן הגרמני, טיף שוורץ (DEEP BLACK), סוגר כבר 14 שנות קריירה ענפות ומצליחות ומגיע ארצה עם סט אלקטרוני המזוהה עם סגנונו הייחודי והרקיד

זיזי, קרליבך 7, תל אביב, 21-04-2011 23:00

תגיות: זיזי, טיף שוורץ

המפיק והתקליטן הגרמני, טיף שוורץ (DEEP BLACK), סוגר כבר 14 שנות קריירה ענפות ומצליחות. בתחילת שנות ה90, ניהלו האחים  עלי ובסטי שוורץ את המועדונים ON-U ו RED DOG בעיר הולדתם שטטוטגרט, שם פיתחו את אהבתם לטכנו ולדיפ האוס.

 

את הכינוי טיף- שוורץ הריצו כשהחליטו לפתח את הצד של ההפקה המוזיקלים בשנת 1997. ב 1998 הם שחררו את הריליס הראשון שלהם ב WAVE MUSIC בנו יורק סיטי. בשנת 200 הם שיחררו את אלבומם הראשון RAL 9005 בלייבל הגרמני, FOUR MUSIC. אלבום זה שם אותם על המפה כאשר נחתם בלונדון על ידי CLASSIC RECORDINGS בשנת 2002. CLASSICS שיחררו באותה השנה את אלבום המיקסים של האחים  A LITTLE HELP FOR YOUR FRIENDS אשר קיבל ביקורות נלהבות באנגליה ומבקרים ברחבי העולם.
 
בשנים לאחר מכן תוך התמקדות בברלין הם המשיכו לנגן ברחבי הגלובוס ולתחזק את רפרטואר הרמיקסים שלהם .  (of Masters at Work, Ultra Naté, Freaks, Isolee, The Rapture, Cassius, Minimal Compact, DJ Hell, Missy Elliot and Kelis.) להיט גדול אשר קיבע את מעמדם בצמרת ב 2002 היה הרמיקס לספקטרום (“Kinda New”). בערך באותה התקופה האחים עזרו לייסד את  “Fine Records” בלונדון כשלוחה של הלייבל הרשמי שלהם בגרמניה ודרכו שחררו  את האלבום המצליח 'Misch Masch'. בשנת 2005 בחר ה-דיג'י מגזין את “Isst” כאחד הסינגלים המצליחים של השנה, מתוך אלבומם (“Eat Books”) אשר בו כתבו והפיקו את כל החומרים.
 
ב 2006 הם הוציאו שני אבומי רמיקס חדשים ועבדו עם שמות גדולים כגון Depeche Mode 'John The Revelator', Madonna's 'Get Together', Roxy Music's 'Rain Rain Rain' and Booka Shade's 'Darko'. אחרי שנים של תורים ברחבי העולם חזרו האחים לגרמניה, שם פתחו את הלייבל   Souvenir יחד עם שותפם הצרפתי ארתור ולסקז. בלייבל הם רצו לתת פלטפורמה   לחוויה מוסיקלית בעלת טאץ' אישי. 
האלבום האחרון של האחים CHOCOLATE שיצא השנה ממקסם את היכולות הייחודיות שלהם, בעיקר בזכות שיתוף הפעולה עם המפיק  Philipp Meier alias Santé. באלבום ניתן לשמוע את ההתפתחות המוסיקלית שלהם לאורך השנים ואת טביעת אצבעו של סנטה. טכנו והאוס עדיין מהווים את אבני היסוד של הסאונד של האלבום אולם מביא איתו צליל חדש ונקי שניתן לשמוע בטרקים הווקלים. ללא ספק, סאונד שמתאים לרחבת הריקודים אולם מהנה ביותר גם מחוץ למועדון בזכות הצליל העמוק והנקי והווקל שמלווה אותו. הסינגל הראשון שנקרא FIND ME הוא דוגמא מצויינת לכך כשהרזידנטית של הבר פנורמה מברלין, קאסי שהתפרסמה בזכות עבודה משותפת עם סטיב באג וריקארדו וילאלובוס. אורחים נוספים ב CHOCOLATE הם סת' טרוקסלר, דניאל וילד ודייב אג'ו.
 
 
הקריירה הענפה של השניים כוללת רזידנסי במועדונים כגון רוברט ג'ונסון בפרנקפורט, פאבריק בלונדון וסטים קבועים בספייס וקוקון באיביזה, WOMB בטוקיו וD-Edge בסאן פאולו.  הוצאת האלבום החדש מהווה גם אבן דרך חדשה בקריירה הארוכה של השניים, במהלך סיבוב ההופעות העולמי יצרפו השניים את המפיק סנטה לדי ג'י סט שלהם, ואף יתמודדו עם האתגר של הופעה חיה לראשונה, הם מוכנים בהתנסות בחויה חדשה.
 

 

תגובות