מדריך

לא לאספנים בלבד

‎קול הקמפוס חוגגת את יום התקליט בהשקת אלבום של "אודיו-מונטאז' אולסטארס", שהוקלט לייב באולפני התחנה! עוד בתכנית: הופעות חיות, מסיבה סוערת, הקרנת סרטים, מכירת תקליטים נדירים ושלל הפתעות. כל הפרטים בפנים

האוזן השלישית, קינג ג'ורג' 48 תל אביב, 16-04-2011 13:00

תגיות: יום התקליט, חרקה, אודיו מונטאז' אול סטארז

Record Store Day הוא אירוע בינלאומי שנולד לפני שלוש שנים בניו יורק, ובו חוגגות חנויות תקליטים עצמאיות עם ריליסים מיוחדים והתרחשויות מקומיות אחרות. הרעיון המרכזי הוא לאחד את אוהבי הויניל וחובבי המוזיקה לאירוע חסר גבולות והגדרות שכולו חגיגה של מוזיקה. השנה, קול הקמפוס, תחנת הרדיו  של בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל, הרימה את הכפפה וביחד עם מועדון האוזן השלישית, החליטה להצטרף ליוזמה הניו יורקית באקסטרווגנזה ענקית של הופעות, מסיבות וסרטים.

 

ב-16 באפריל,  כמו בכל העולם, נשיק יציאה ראשונה בסדרת חרקה (חיות רדיו - קול הקמפוס) -Audio montage all-stars . האול סטארס הוא סופר גרופ מקומי שכולל את דיגיטל_מי, קיפ, מיה דוניץ, תבור בן-דור, ירון אוזנה, ספי רמירז, קותי, מארקי פאנק, סקולמאסטר ומיקסמונסטר. פרויקט חרקה הוקלט ביום אחד באולפני קול הקמפוס, בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל כסשן חי וחד פעמי. הרעיון מאחורי הסדרה הוא לאפשר חשיפה לתופעות מוזיקאליות מעניינות ויוצאות דופן.
חגיגות יום התקליט ויציאת האלבום יתקיימו במתחם האוזן השלישית, ויכלול התרחשויות שונות בשלושה מוקדי פעילות:
האוזן השלישית
מחלקת הדיסקים והתקליטים תהיה פתוחה  החל מ- 13:00 ולאורך היום כולו ותציע מבצעים ומחירים מיוחדים
על כל התקליטים בחנות – חדשים ויד שנייה. 
בשעה 15:00 תתקיים  מכירה פומבית ראשונה מסוגה של תקליטים נדירים , בהנחיית לאון פלדמן.
בשעה 17:00 – הופעת השקה שמחה ואנרגטית של הטריו  לאלבומם החדש של  Swing de gitanes- הרכב סווינג צועני ישראלי, שהוציא את אלבומם החדש MUZA . הפתעות ואורחים מסקרנים צפויים להיות חלק מהחגיגות בחנות.
אוזןבר
14:00 – הופעות חיות של ג'ק אין דה בוקס, עוזי פיינרמן, קרימינל פרוג'קט, Tree עם רועי ריק (הקולקטיב) ואורחים נוספים
19:20 -  השפיץ של הערב- הופעת השקה חגיגית של "Audio montage All- stars"  בהרכב מסקרן במיוחד.
21:00 -  מסיבת Stainless עם ניר גורלי, עמית קלישר, יונתן קוטנר, אמיר פרי ואמיר עטר.
במהלך היום יוקרנו ברצף סרטי מוזיקה שונים העוסקים באספנות והקלטות: Scratch, I need that record, High Fidelity ו-Desperate man blues.
מועדון "מקסים"
13:00 - פתיחת "סלון תקליטים" בו יציעו למכירה מיטב האספנים בישראל פריטים ייחודיים מהאוסף הפרטי שלהם.
במקביל, יתקיים פרויקט  Sleeveface אינטראקטיבי, בו שדרני קול הקמפוס (יונתן גרוסמן, טל אלפנט ועמרי קריקוב) יסובבו תקליטים .
כמו כן, לאורך היום – Back-to-Back visual mesh-up  - דקל חברוני, אבשלום סולימן ואמנים נוספים ימקססו בלייב דימויים מתקליטים מפורסמים בעמדת הדפס משי מיוחדת. הקהל מוזמן להביא עטיפות ישנות ולקבל אותן מודפסות free-style.
בשעה 21:00 החלל יחזור לפעול כמועדון ויארח מסיבה על מחטים עם אייל רוב (סוליקו), Radio trip set, מארקי פאנק, אמיר אגוזי (בוטניקה), טרטל (Tabac) וספי רמירז.

 

תגובות

  • אתם מדהימים!

    באמת. אני מקווה שההפקה של היום הזה תהיה איכותית כמו שאתם מצפים. אני אהיה שם

    בקמפוס הלא נכון, 12-04-2011 02:33