מדריך

מד מן

נשף פורים מיוחד שמוקדש כולו למוזיקה, לעיצוב, לתלבושות ולתפאורה של סדרת הקאלט "מד מן". על הפטיפונים: סקולמאסטר, קלאצ'יק ומוסקומן. עוד יהיו שם הופעות חיות והפתעות נוספות

אליפלט 26, אליפלט 26, תל אביב, 17-03-2011 22:00

תגיות: מסיבה, פורים, סלון ברלין, חרגול, מד מן, טליפלט 26

חרגול וסלון ברלין מזמינים אתכם למסע בזמן אל משרדי הפרסום של ניו יורק בשנות השישים. נשף פורים המיוחד שלנו מוקדש כולו למוזיקה, לעיצוב, לתלבושות ולתפאורה של סדרת הקאלט "מד מן". אז אם תמיד חלמתם על ללבוש את החליפות של רוג'ר סטרלינג, או את השמלות של בטי דרייפר, ללגום ויסקי בנונשלנטיות ולהתנועע לצלילי להיטי התקופה, הערב הזה נולד בשבילכם.

לרגל האירוע הזה חרגול חוברים לחבורת סלון ברלין והפרוזדור לערב אחד חלומי ומושקע שמשלב את האהבה המשותפת שלנו לאופנה, מוזיקה, עיצוב ובעיקר לרצון להביא לעיר משהו חדש.

במרכז התוכנית האומנותית של הערב תעלה לבמה להקה חיה של חמישה נגנים שהוקמה במיוחד לאירוע ושתנגן גרסאות חיות למיטב להיטי הרחבות של התקופה ויארחו שורה של אורחים מיוחדים. לצידם יתקלטו בערב עופר טל מהתפוחים בסט שמוקדש כולו ללהיטי הרחבות במועדוני הג'אז של התקופה. העילוי האקלקטי קלאצ'ק עם סווינג ממכר שיגרום לכם לשבור את הברכיים ומוסקומן בסט שמורכב מפנינים חבויות מאוסף התקליטים המפלצתי שלו. 

על התפאורה של הערב מופקד צוות הפרוזדור שכבר שבועות שוקד על תוכנית להפוך את החלל המרווח של הדיז'יין ספייס למקבילה התל אביבית של משרדי סטרלינג-קופר-דרייפר- פרייס.

תגובות