מדריך

צבעים עתידיים

ליין הפיוצ'ר קולורס מארח את המפיק והדיג'י המוערך GummiHz מברלין, מי שנחשב לדיווה החדשה של הטכנו וההאוס של ברלין

מועדון מקסים, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 10-03-2011 23:59

תגיות: רד אקסס, דני בר, פיוצ'ר קולורס, GummiHz

פיוצ'ר קולורס הוא ליין מסיבות, בלוג ופודקאסט, אשר נותן במה למוסיקת מועדונים חותכת קצה, מידי יוצרים ודיג'יס פורצי דרך שמפיצים את סאונד העתיד במועדונים ברחבי העולם. מדי חודש נארח אומן אחר במועדון המקסים בתל אביב, כשהמסיבות האחרונות כללו את Tigerskin, Till Von Sein, Spectacle ויצרו תחושה שסופסוף משהו שונה קורה בעיר.

 

במסיבה הבאה מתארח המפיק והדיג'י המוערך  GummiHz מברלין. הוא ניזון מהשורשים המוסיקלים של אפריקה ויוון ונוטע אותם בלב התעשייתי של ברלין וניו יורק. הלייבל החדש שבאמתחתו - Claap - זוכה לשבחים מהשמות הכי גדולים בעולם המוסיקה האלקטרונית. אלכס גומי-הרצ הוא הדיווה החדשה של הטכנו וההאוס של ברלין - דריק מאי סנדק הטכנו של דטרוייט מנגן בקביעות טרקים שלו (אוסף עם קטע שלו מ-2010 פה) והוא מופיע באוספים של טיפשוורץ, דני טנגליה וֿג'ון דיגויד. התמיכה המסיבית בהפקות שלו כוללת את אליטת היוצרים של עולם המועדונים, ביניהם Dubfire, Laurent Garnier, Ame, Deetron, Reboot, Franck Roger, M.A.N.D.Y. , Osunlade, Joris Voorn, Giles Smith

 

פרומופרומו

 

בשלהי הניינטיז, עבר אלכס ללונדון והיה חלק בלתי נפרד ממה שנרשם בדפי ההסטוריה כתור הזהב של מוסיקת המועדונים. המסיבות המחתרתיות שהפיק באותה תקופה מיצבו אותו כאוטוריטה של תרבות המועדונים והובילו לקריירה בינלאומית ענפה במסגרתה ניגן במועדונים המובילים בעולם. שם הבמה גומי-הרצ מתאר תדר אלסטי שגורם לאנשים לאבד את זה על הרחבה. תמהיל הסאונד החד והעמוק שלו, משלב בין הוייב האפל של מועדוני ניו יורק לסאונד ברלינאי שטרם נחקר. בעקבות רימיקסים לאנה שניידר (Mobilee records), ג'רום סידנם (Ibadan) ואקוהאוס (20/20 Vision, Morris Audio), אלכס מגיע אלינו בשיאו, מוכן לקחת אותנו למסע קלאבי שורשי אל עבר העתיד.

 

את הערב יפתח יוצר הליין והרזידנט דני בר ולסיום יתארחו Red Axes.

תגובות

  • יס! פיוצ'ר קולורס פשוט אדירים

    אורי, 06-03-2011 14:23