מדריך

U brown בישראל

יו בראון מביא את רוח הראב-א-דאב הג'מייקנית אל חופי תל אביב לראשונה בערב חוצה יבשות

האזור, הרכב 13, תל אביב, 29-06-2017 22:00

תגיות: האזור, U Brown

יו בראון הוא מתלמידיו הנאמנים של U Roy והמורה של ניקודימוס, פריזדנט בראון ועוד דור שלם של אמ.סיז שיבואו אחריו. פועלו מתחיל אי שם בתחילת שנות השבעים עם הסאונד סיסטם האזורי "סילבר בולט", בשל הדמיון בסטייל שלו ליו רויי , קראו ליו בראון הגבוה והצעיר למלא את מקומו של יו רויי על הסאונד קינג טאבי האגדי. השמועה נישאה ברחבי האי על הדיג'יי החדש ועד מהרה יו בראון הוזמן להופיע עם כל הסאונדים הנחשבים של התקופה. אמפרור פיית', בלאק הרמוני קילר , סושיאליסט רוטס ולימים סטור גאב , סטור מארס וג'מיני אל תוך שנות השמונים.

יו בראון היה פעיל בלילות בחזית הסאונד סיסטמס ובימים מקליט אלבומים עם המפיקים המשמעותיים ביותר באי מבאני סטרייקר לי ועד ג'ו גיבס, צ'אנל וואן ועוד, אך למעשה בנקודה מסויימת די מוקדמת בקריירה, יו בראון החל להיות המפיק של עצמו ושל אמנים נוספים כמו : אל קאמפבל, דלרוי ווילסון, ג'וני אוזבורן, קרלטון ליווינגסטון, ראנקינג דרד ועוד...
בד בבד הוא הקליט גרסאות דיג'יי על תקליט אחד עם אומנים כמו דניס בראון, גרגורי אייזקס ואל קאמפבל. עם טיונים שהפכו לקלאסיקות.

יו בראון הוא בדיוק מהדיג'ייז של שנות השבעים שהניחו את התשתית לז'אנר שלימים יקרא 'ראב א דאב'. מאותו בית מדרש של בריגדיר ג'רי , ראנקין ג'ו, לון ריינג'ר ועוד חבר'ה טובים.
שלקחו הלאה את מה שיו רויי, ביג יוט' , איי רוי ופרינס ג'אזבו בנו והצעידו את הז'אנר אל שנות השמונים. 

האזינו כאן:

תגובות