מדריך

הקרקס מגיע העירה

גוגול בורדלו, הרכב הג'יפסי פאנק הניו-יורקי המטורף שב ארצה לשלוש הופעות מוטרפות בעקבות אלבומם החדש Transcontinental Hustle

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 02-03-2011 21:30

תגיות: גוגול בורדלו, בארבי

הקרקס מגיע העירהLauren Dukoff

מאז 1999 גוגול בורדלו עושים שמות על במות ברחבי העולם. הקרקס של גוגול רכש לעצמו מוניטין היסטרי כבעל הופעות תיאטרליות פסיכיות. המוזיקה של גוגול מבוססת על "מוזיקת מהגרים" כלשונם ומחברת בהצלחה בין מזרח אירופה להשפעות מערביות וגישה פאנקיסטית בריאה. כמה להקות אתם מכירים שהסולן שלהן יליד צ'רנוביל והן כוללות שתי רקדניות אסייתיות, כנר ואקורדיוניסט רוסיים, גיטריסט ישראלי, בסיסט אתיופי, פרקשניסט לטיני, ומתופף אמריקאי? 

 

הסולן הכריזמטי Eugene Hutz, לוחם למען זכויות הצוענים, אוחז בסגנון חיים פרובוקטיבי למדי והספיק לצד הקריירה המוזיקלית שלו גם לשחק לצידה של מדונה ב- Filth and Wisdom ולצידו של אלייג'ה ווד בסרט "הכל מואר".  

 

2010 היתה שנה טובה מאד להרכב, שלצד סיבוב הופעות ממושך בין במות גדולות בארה"ב ובאירופה הוציא אלבום חדש, "Trans-Continental Hustle" אלבום האולפן החמישי של הלהקה, שהופק על ידי לא פחות מריק רובין, אחד המפיקים המוזיקליים הבכירים בעולם. האלבום יצא בלייבל של רובין, "American Recordings" והגיע ה-62 במצעד הבילבורד האמריקאי.

 

 

תגובות