מדריך

אלקטרוניקה ברלינאית

טייגרסקין הברלינאי, מפיק על בסצינת המוסיקה האלקטרונית העולמית, מגיע לביקור בישראל. יפתח את הערב רזידנט פיוצ'ר קולורס דני בר ויסגור רזידנט יוד פרטוק

מועדון מקסים, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 10-02-2011 23:59

תגיות: טייגרסין, מקסים

טייגרסקין הברלינאי, מפיק על וקילר רציני ברחבת הריקודים, מגיע לביקור חד פעמי במועדון מקסים, תל אביב. כאחד המפיקים המכובדים בסצינת המוסיקה האלקטרונית העולמית, באמתחתו ארסנל אינסופי של רליסים ושיתופי פעולה מצליחים. האיש מאחורי טייגרסקין ודאב טיילור הוא אלכס קרוגר. תחת הכינוי Dub Taylor הוא מוציא כבר מעל עשר שנים טק האוס עמוק ודאבי, בעוד הרליסים של Tigerskin מזוהים עם צד יותר Fאנקי בהפקותיו.

 

אלכס אחראי לרימיקסים של אומנים בינלאומיים כדפש מוד וארלנד אוי, הוא המפיק הראשי מאחורי אומנים בעלי שם בסצינה העולמית - ‏DJ T, Phonique, Jens Bond. במהלך השנים שיתף פעולה עם Till Von Sein, Andre Crom,ֿ P.Toile, Filippo Moscatello, Tom Clark ואחראי לאינספור הפקות מצליחות.

 

ככובש רחבות מקצועי ברחבי העולם, אלכס פיתח במשך שנים את טעמו העמוק במוסיקת האוס, דאב וטקנו, ומופע הלייב הייחודי שלו הפך לאגדה בקרב רבים. יפתח את הערב רזידנט פיוצ'ר קולורס דני בר ויסגור רזידנט יוד פרטוק.

 

תגובות