מדריך

כל החבר'ה

דה בנדה הוא הרכב חדש של תומר יוסף, אורן ברזילי, תמיר מוסקט ואיתמר ציגלר, 4 מהיוצרים המוערכים בארץ, אשר משתפים פעולה במופע ניסיוני וייחודי - מופע אחרון

רוטשילד 12, תל אביב, 18-02-2011 15:00

תגיות: אורן ברזילי, תמיר מוסקט, איתמר ציגלר, תומר יוסף, רוטשילד 12, דה בנדה

דה בנדה ( "החבורה") הם תומר יוסף, אורן ברזילי, תמיר מוסקט ואיתמר ציגלר, אשר משתפים פעולה לראשונה בהרכב "מרובע" - תצוגת תכלית של יצירה ישראלית משובחת במופע ניסיוני וייחודי.


במהלך המופע, אשר בשלב הראשון יתקיים פעם בשבועיים, ארבעת המוזיקאים מחליפים תפקידים כשההתרחשות על הבמה דינמית ומשתנה- אחד מחברי הרביעייה במרכז הבמה והשאר מלווים אותו בכלי הנגינה. התוכן המוזיקלי אף הוא מגוון ויכלול ביצועים מיוחדים ממופע הסולו והאלבום של אורן ברזילי, שזכו לשבחים בקרב התקשורת והקהל הישראלי, ומתוך אלבומו החדש של תומר יוסף, מהיוצרים האהובים בארץ - שיראה אור בשנת 2011, וכן משיריו של איתמר ציגלר, שזכה בשבחי הביקורת על שני האלבומים האחרונים שלו, לרגל צאת אלבומו השלישי "Memories Of Now". כמו כן מתוכננים שיתופי פעולה עתידיים עם מוזיקאים אורחים אשר ייקחו חלק במופע. 

 

יחציחצ


בין תומר יוסף ותמיר מוסקט הכרות רבת שנים כשניים ממייסדי ההרכב המצליח בלקן ביט בוקס – שבו חבר גם איתמר ציגלר. העבודה המשותפת של תמיר ואורן על אלבומו האחרון והמדובר של אורן ""Sorrow Demons Joy Blizzards, אותו הפיק תמיר מוזיקלית, יצרה אף היא קשר מיוחד ומנצח בין השניים. 

היוזמה לסדרת מופעים חדשה ומקורית הגיעה בעקבות תקופת מגורים ארוכה של הארבעה בניו יורק (בזמנים שונים), במהלכן נחשפו למגוון רחב של אמנות על כל סוגיה, וכך נוצר הרצון לייצר סדרה של אירועים מוזיקליים בעלי ערך מוסף, אשר מאופיינים בחשיבה "מחוץ לקופסא". במופע של "דה בנדה" ,ובשונה מההרכבים השונים במסגרתם פועלת הרביעייה ("מופע הארנבות של דר' קספר" של אורן, "בלקן ביט בוקס" של תומר ותמיר ו"פינק נויז" של איתמר), הדגש הוא על אינטימיות וקרבה אל הקהל , ולכן הוא יתקיים במקומות קטנים יחסית.

 

תגובות