מדריך

הצ'אקיר

אדם צ'אקיר, זמר-יוצר, בהופעה לקראת אלבום בכורה שמושפע מהמוסיקה הקלאסית עליה גדל ובעיקר מרוק אמריקאי ובריטי

רוטשילד 12, תל אביב, 08-03-2011 22:30

תגיות: אדם צ'אקיר, רוטשילד 12

אדם צ'אקיר, יוצר וזמר, נולד בשנת 1982, גדל בהרצלייה וכיום מתגורר בתל אביב. בילדותו החל בלימודי נגינת פסנתר קלאסי ובנעוריו למד לנגן בגיטרה בס בקונסרבטוריון ברמת השרון. אדם הוא בוגר מגמת המוסיקה בבית הספר התיכון לאומנויות על שם יגאל אלון, שם גם החל בכתיבת יצירותיו הראשונות אשר ניזונו והושפעו מהמוסיקה הקלאסית עליה גדל והתחנך ובעיקר מיוצרים אמריקאים ובריטים מז'אנר הרוק.

את שירותו הצבאי עשה ביחידה מודיעינית כאשר במקביל הוא ממשיך לפתח ולמקד את דרכו בתחום המוסיקלי ומופיע עם שיריו במקומות שונים בתל אביב, ביניהם- קפה ביאליק, תיאטרון תמונע ומועדון הברבי, ואוסף קהל מאזינים נאמן. 


יחציחצ

בתום שירותו הצבאי נרשם ללימודי משפטים והרבה בנסיעות לניו יורק שם נחשף לאמנים רבים ומגוונים אשר הופיעו במועדוני פולק-רוק אליהם אהב ללכת. ההשפעות המוסיקליות המגוונות וריחות העיר ניו יורק הובילו אותו לכתיבת שירים חדשים אשר מרכיבים את אלבום הבכורה שלו אותו החל להקליט עם סיום לימודיו האקדמיים בשנת 2007 .


צ'אקיר, הלחין את כל שירי האלבום, כתב את מרביתם ובמספר שירים שיתף פעולה עם הכותב ארז ברזוליק ביניהם "ירח קרטון " הסינגל הראשון מתוך אלבום הבכורה. את האלבום הפיקו מוסיקלית מאיר BIG M , עמר זילברשטיין ואיתי זילברשטיין.

 


תגובות