מדריך

15 כרטיסים חינם לטיפשוורץ בברזילי

אגדת הקלאבינג טיפשוורץ מגיע היישר מברלין למועדון הברזילי ויתן סט האוס - אלקטרו משובח כדי לנענע את הסצנה התל אביבית

מועדון הברזילי , 01-01-2007 23:00
15 כרטיסים חינם לטיפשוורץ בברזילי

אחרי שלוש שנים של היעדרות מארצנו הקטנטונת ואחרי עשר שנים של פעילות - טיפשוורץ מגיע להחזיר ללחיים החיוורות של עולם ההאוס-אלקטרו בת"א את הצבע.

למי שלא מצלצל שום דבר - סיפור קצר - לפני לא הרבה שנים היתה בת"א שגרירות ענקית של אומת הדאנס. אף מועדון לא התבייש ב"האוס" והאלקטרו עוד היה האח הצעיר שלו, שבא מהשוליים ועוד צריך להוכיח את עצמו. באותם ימים (כמה שנים ועידן ועידנים אחורה) אלפי בליינים התקבצו מידי שבוע בשביל לשמוע את בשורת המוסיקה החדשה (האלקטרונית) מאחר והמייס-ספייס עוד לא נולד וה-mp3 עוד היה המצאה של מדע בדיוני. מהר מאוד התפתחה מסחרה קשה ובליינים שסבלו ממנת משכל עודפת התקשו למצוא ריגושים ועזבו את הסצנה. אבל בתוך אלה תמיד בלטו מספר אומנים שהיו חלומו הרטוב של כל בוקר (booker) תל-אביבי. שמות של די.ג'ייז / מפיקים שתמיד יחדשו ויפתיעו. אלה שירימו את כל התחתים מהספות ותמיד יביאו את כולם.

עלי ו-אסטי שוורץ, שני אחים חולי קצב התחילו לבנות את עצמם בתחילת שנות התשעים. בעיצומן של קריירות (נפרדות) כדיג'ייז הם החלו להפיק חומרים מקוריים שהביאו לעולם ה4X4 כמה הפתעות מרעננות ונדבקו לאוזניים של די.ג'ייז ובליינים בכל העולם. רליסים ראשונים שלהם יצאו ב-"ג'יגולו רקורדס" וביחד עם הפקות נוספות של חברים קרובים (כמו טיגה ו-די.ג'יי הל) הביאו לעולם את מהפכת ה-אלקטרו-קלאש.

הצמד מחזיק רשימת ניים-דרופינג עצבנית ואפשר למצוא אצלם בקייס הפקות עצמאיות ורמיקסים ל:

Depeche Mode, Madonna, Missy Elliot, Kelis, Minimal Compact, Groove Armada, .The Rapture, Dj Hell הוא השתתף בפרויקט הלוהט של רוקסי מיוזיק ועוד הרשימה ארוכה.

בדי.ג'יי סטים של עלי טיפשוורץ הוא מחזיק את הרחבה פאמפינג כל הזמן והוא שובר ימינה, שמאלה ולמעלה בין הז'אנרים. יש לו את הנטייה למשוך מסיבות עד הבקר (ויותר מזה) ובכ"ז להשאיר את הקהל עם תחושה של "איך לעזאזל זה כבר נגמר?...."

צאו, תחגגו.

תגובות