מדריך

הוא נסיך!

Norwegian Wood - ליין חדש בשיתוף עם שגרירות נורווגיה בישראל, מארח פרינס תומאס לערב שינוע בין בייס בליינים של האוס, הזיות פסיכדליות ביזאריות, דיסק גרובי וסאונדים מהחלל החיצון

זיזי, קרליבך 7, תל אביב, 17-12-2010 23:00

חרגול, פאג, פיוצריסטיקס וסימי ויולי בשיתוף עם XL והשגרירות הנורווגית גאים להציג: Norwegian Wood # 1

 

 

Prins Thomas - תומאס מוהן הרמנסן התחיל לתקלט במועדונים באוסלו במהלך שנות התשעים. באחד הסטים שלו, בדיוק כשהוא ניגן את "Club Tropicana" של Wham! ניגש אליו בחור צעיר והציע שהם יתחילו לתקלט ולהפיק ביחד. שמו של אותו בחור היה הנס פיטר לינדסטרום. כך נולד אחד משיתופי הפעולה הפוריים והמעניינים של האלקטרוניקה של השנים האחרונות. יחד פרינס תומאס ולינדסטרום לקחו את הדיסקו הישן שהם כל כך אהבו, עדכנו לו את הסאונד, טיבלו אותו בקצת פסיכדליה, הוסיפו לו בייסליינים רצחניים והפכו אותו לחיית טרף חדשה שמוכנה להסתער על עול המועדונים. קטעים כמו "Boney M Down" ורימיקס שלהם ל"Mighty Girl" של Can אמנם הורידו את הפיץ' המפלצתי של מוזיקת הקלאב של התקופה אבל מילאו את מקומה בגרוב אורגני ופריך. לא עבר זמן רב והסאונד של השניים התפוצץ בעולם והפך את צמד המפיקים הנורווגים לדבר הכי חם בסביבה.

 

Ragnhild ForsRagnhild Fors

 

אלבום הבכורה המשותף של פרינס תומאס ולינדסטרום "Reinterpretations" מ-2007 נחשב לקלאסיקה על זמנית, כשבעקבותיו צצו יותר ויותר מפיקים עם סאונד דומה מסביב לעולם. מאז אחראים פרינס תומאס ולינדסטרום, ביחד ולחוד לערימות של קטעי קלאב הזייתיים ועמוקים, עשרות אדיטים שמעיפים רחבות ורימקסים לאמנים הגדולים בעולם בינהם העריכה המחודשת שלהם ל "Swoon" של הכמיקל ברזרס שהכה גלים על רחבות מסביב לעולם. 

 

 

לארץ מגיע תומאס כחלק משיתוף פעולה בין חרגול, הפאג והשגרירות הנורווגית כפרק ראשון בסדרה שעתידה להנחית בארץ את מיטב מפיקי האלקטרוניקה החדשה מסקנדינביה. למסיבה הראשונה של הסדרה יצטרפו לחגיגה ליין פיוצ'ריסטיקס שישתלט על החדר הקטן עם האוס חדש ובועט וסימי ויולי שאחראיות לליין ימי החמישי בברקפסט. 

 

 

 

 

תגובות