מדריך

חתול הבית

FELIX DA HOUSECAT, אחד היוצרים החריפים בתולדות המוזיקה האלקטרונית, מגיע לארץ עם סט שמשלב אלקטרוניקה בועטת יחד עם השפעות רוק,פופ, דיסקו והמון חוש הומור

האומן 17, אברבנאל 88, תל אביב, 08-12-2010 23:00

תגיות: אלקטרוניקה, חו"ל, Felix da Housecat, פליקס דה האוס קאט

פליקיס החל את דרכו בסוף שנות ה80 שייצר כבר בגיל 15 (!) יחד עם די'גיי פייר את קלאסיקת האסיד ההאוס"Phantasy Girl" , מאוחר יותר המשיך להפיק באופן עצמאי עשרות תקליטים מבריקים על קו התפר שבין דיסקו האוס וטכנו שמיקמו אותו כבר בגיל 20 כאחד מהשמות הנוצצים בנבחרת ענקי ההאוס והטכנו של שיקאגו.

 

בהמשך הקים את הלייבל " Radikal Fear Records " שהיווה בית לאומנים בסדר גודל של : Mike Dunn , DJ Sneak , Armando והפך לאחד הלייבלים החשובים בתעשיית ההאוס. בתחילת שנות ה2000 מחליט פיליקס להחליף דיסקט ולחקור מחוזות מוזיקליים חדשים, הוא מקליט את מיס קיטין לתקליט "Kittenz and Thee Glitz " שהופך ללהיט היסטרי.

יחציחצ


פילקס יחד עם קיטין , טיגה וחברים נוספים עולים על הנוסחה לשילוב של אלקטרוניקה בועטת יחד עם השפעות רוק ,פופ , דיסקו והמון חוש הומור , ערבוב שמצליח לדחוק את הוויב האפלולי במועדונים ומצית את גל האלקטרוקלש ,ז'אנר שמצליח לקרוע את מסכי האמטיוי במקביל למסיבות האנדרגאונד הגדולות באירופה.

 


בעקבות הפריצה עולה פילקס לשחק במגרש של הגדולים משתף פעולה ועורך קטעים של מדונה, קיילי מינוג, נינה סימון ופאף דאדי.את פיליקס יחממו עופרי גופר,ראובן לובלין
הרזידנטים של ברזילי קרו טובי ודיפ'ה

ויסגור ניב הדס 

תגובות