מדריך

הלו, זה רדיו?

כנס הרדיו הראשון יתקיים בימים ראשון-שני בחיפה וידון בעתידו ולאן מועדות פניו של הרדיו בישראל

מתחם האודיטוריום, חיפה, 03-06-2007 20:00
הלו, זה רדיו?

כנס הרדיו הראשון בישראל יתקיים בימים ראשון ושני הקרובים בחיפה. אל הכנס, שכותרתו "התחנה הבאה", חברו נציגים מקול ישראל, התחנות האזוריות, גלי צה"ל, תחנות חינוכיות שונות וכמובן גם קול הקמפוס. במהלך הכנס יתקיימו דיונים שמטרתם לעצור ולראות לאן מתקדם הרדיו במדינה, לשמוע מומחים על הרגלי האזנה, ללמוד מאנשי רדיו שונים את רזי המקצוע ולהיערך לקראת העתיד והעידן הדיגיטלי שדופק בדלת.

את יומו הראשון של הכנס ייפתחו נאומי ברכה שלאחריו יוענקו פרסים שונים לתחנות הרדיו. לאחר מכן תתקיים במקום מסיבת תקליטנים מבית היוצר של התחנות האיזוריות השונות ובמהלך הערב יוקרנו סרטים העוסקים ברדיו.

יומו השני של הכנס ייפתח מוקדם בבוקר עם ראיון של דני קושמרו עם שר התקשורת, אריאל אטיאס. בהמשך יתקיים דיון בהנחיית כרמית גיא בנושא "הרדיו הציבורי מול הרדיו המסחרי" ולקראת הצהריים יתקיים דיון נוסף שיעסוק בסוגיית הפלייליסט המציקה לעורכי הרדיו בשנים האחרונות. לאחר מכן יתקיים דיון נוסף בנושא תוכניית הבוקר הקובעות את סדר היום. לאחר הפסקת הצהריים יתקיימו שני דיונים נוספים בנושא "שפת הרדיו" ו"הרדיו החדש" - דיון בנושא עתידו של הרדיו בעידן הדיגיטילי.בנוסף, במהלך יומו השני של הכנס יתקיימו כיתות אומן עם דן חמיצר, מולי שפירא, שמעון פרנס, ניב רסקין, זוהר בהלול ואחרים.

לתכנית הכנס המלאה היכנסו לאתר הרשמי של האירוע.

"התחנה הבאה" - כנסו הרדיו הראשון, ראשון ושני ה-3/4.6, מתחם האודיטוריום, שד' הנשיא 138, חיפה.

תגובות