מדריך

הכל נשאר במשפחה

נפתלי אלטר, איש קולנוע ומלחין ותיק, הוציא השנה את אלבום הבכורה שלו. גם בתו, רוני אלטר (מטרופולין ועוד) הוציאה את אלבומה הראשון השנה. הערב הם נפגשים למופע משותף בפסטיבל הפסנתר

אולם ענבל, סוזן דלל, תל אביב, 18-11-2010 22:30

נפתלי ורוני אלטר מופע משותף וחד פעמי בפסטיבל הפסנתר

נפתלי אלטר קולנוען ומוסיקאי, יוצר המוסיקה לסרטים: "גבעת חלפון", "בחינות בגרות", "החיים ע"פ אגפא" עליו גם זכה בפרס האקדמיה הישראלית לקולנוע, שהלחין שירים שכבר הפכו נכס צאן ברזל במוסיקה הישראלית: "עוד חוזר הניגון", "יונתן סע הביתה", "גשם הקשב לנשים" ורבים אחרים. עומד להוציא בימים אלה אלבום אישי ראשון שבו הוא מבצע את שיריו מוכרים לצד שירים חדשים.

עמית ישראליעמית ישראלי
רוני אלטר, זמרת ויוצרת צעירה ומוערכת מאוד, סולנית ההרכב מטרופולין, שילבה במהלך הקריירה שלה כסולנית, פרוייקטים רבים לצד מוזיקאים מהשורה הראשונה: אריק איינשטיין, דודו טסה, אושיק לוי ואחרים. לפני חודשים מספר היא השיקה את אלבום הבכורה שלה "כיס אוויר" עם השירים העדינים והמרגשים: "נמרים", "חמש אבנים", "נגועה" וכמובן "הבכי" – דואט שלה עם נפתלי. שזכה לשבחים רבים.

 

למרות שמפעם לפעם הם שרו יחד, נגיעות קטנות, זהו הערב הראשון שבו הם מעלים מופע משותף, זהו קשר אינטימי ועמוק שאינו ניזקק למילים. הקולות, הקצב והנשימה שלהם יוצרים הרמוניה נדירה ומרגשת. ערב שמחבר 30 שנות יצירה מוסיקלית של נפתלי עם יציאה לדרך של הדור הבא – רוני.

 

הפקה מוסיקלית ופסנתר : יוחאי בלום, קונטרבס : גיא לוי, פרקשן : ארז מונק, פסנתר ושירה: נפתי אלטר, שירה וגיטרה: רוני אלטר.

 

תגובות