מדריך

באים ונהנים

kortizone, פרוייקט אלקטרוני; הארדקור דאון-טמפו, בהופעה בעקבות האי.פי "יסוד ההנאה"

רוטשילד 12, רוטשילד 12, תל אביב, 19-03-2011 22:00

תגיות: רוטשילד 12, קורטיזון

באים ונהניםיחצ

קורטיזון מציגים את פרוייקט הבכורה שלהם: "יסוד ההנאה" - פרוייקט מוסיקלי הארד-קור דאון-טמפו הכולל מוסיקה אלקטרונית עשירה, שמשלבת סימפולים יחד עם כלים חיים וקולות. הפרוייקט הוא פרי עבודה משותפת של הצמד קורטיזון, קרן פלס (באנגלית palacz) ומיכאל גוטליב, שיוצא לאויר אחרי תהליך ארוך של 4 שנים. 

 

"יסוד ההנאה" מבטא דרך המוסיקה הייחודית חמישה מצבים שונים הכוללים בתוכם יסוד של הנאה. חמשת הקטעים קצרים, עמוסים ודחוסים באינפורמציה. המוסיקה, שמבוססת בעיקר על סימפולים שונים, מלווה גם בקלידים וקולות של השניים. בת-אור קאלו (זמרת, גיטריסטית ויוצרת), הצטרפה בעיצומו של תהליך והקליטה סשנים ארוכים של גיטרות על גבי הטרקים הלא-גמורים. 

 

את הטקסט ב"יסוד ההנאה" מצא הצמד לגמרי במקרה בספר "על מיניhות ואהבה" של פרויד. "חיפשנו משהו שידבר על תהליכי גדילה של ילדים, על מיניות מתפתחת ומה שמצאנו התאים באופן מושלם. משם התחלנו לגבש את הרעיון". הפרוייקט יוצא על פורמט E-Key (שהוא EP על Disk-On-Key בצורת גלולה)האופי הישיר והבוטה של המוסיקה הזמין שיתוף פעולה עם שלוש אמניות רב תחומיות: אסנת שחם, תמי ויזל ומיכל רונן."בגלל האופי של המוסיקה, חשבנו על שיתוף פעולה כלשהו להשלמת הפרוייקט". יחד הן ביימו ויצרו חמישה סרטוני וידאו שמצורפים לדיסק און קי (אי.קי) וגם יוקרנו בכל הופעה.  

 

תגובות