מדריך

דיקסון ומת'יו היקרים

דיקסון ומת'יו, שניים מהדיג'ייז המבוקשים בעולם כיום, מזמינים אתכם למסע ארוך של האוס וטכנו. עוד ינגנו: אביחי פרטוק, שלומי זידן, אוריה וסטפן בזבז

האומן 17, תל אביב, 12-08-2010 23:00
דיקסון ומת'יו היקריםיחצ

דיקסון, שהתברג למקום השישי ברשימת הדי.ג'ייז הטובים בעולם לשנת 2009 של האתר Resident Advisor, הוא חיית רחבות עם התמחות בסטים ארוכים מהפנטים ומרגשים. Innervisions, הלייבל שהוא עומד בראשו הוא בית למוזיקת ההאוס הכי לוהטת של השנים האחרונות כשכל ריליס שלו הופך סולד אאוט בשניות. דיקסון אחראי לכמה מהרמיקסים והאדיטים הקלאסיים של השנים האחרונות, אבל לשיאו, כמו שיגיד לך כל ברלינאי, הוא מגיע כשהוא מאחורי העמדה. סגנון התקלוט הייחודי שלו והסטים הסוחפים שהוא אחראי אליהם הפכו את דיקסון למלך הבלתי מעורער של סצינת המועדונים של ברלין ומשם הדרך לתואר של די.ג'יי ההאוס הטוב בעולם כיום היתה קצרה.

המנה העיקרית של הערב מגיעה בדמותו של מתיו דיר, הגיבור בעל שני הפרצופים. הראשון הוא המוח מאחורי לייבל העל Ghostly International, ללייבל שדיר הקים כשעוד היה בקולג'. כבר בסינגל הבכורה שלו "Hands Up For Detroit" דיר הוכיח את עצמו ככישרון אדיר וזכה להצלחה עצומה. לא עבר זמן רב ודיר התחיל לשחרר פצצות רחבות בקצב מטורף, הן תחת שמו שלו והן תחת פרצופו השני, הפסבדונים Audion, מפלצת טכנו חסרת רחמים האחראית לכמה מלהיטי הרחבות הגדולים של השנים האחרונות ביניהם אחד מהמנוני הטכנו של העשור "Mouth to Mouth". אך היה זה "Asa Breed", אלבום הסולו השני שהוציא דיר ב-2007 שהפך אותו לסופרסטאר אמיתי. לצד ביטים מוקפדים וסוחפים, האלבום של דיר הצטיין בכתיבת שירים מבריקה שמוגשת בקולו המונוטוני וחודרת עמוק אל תוך הנשמה. "Asa Breed" קנה לדיר אוהדים רבים גם מחוץ למעגלים האלקטרוניים כשהמופע החי של דיר פתח את הטור העולמי של הוט צ'יפ וכשאלבומו מצא עצמו מככב במקומות הגבוהים של רשימות אלבומי השנה של כל מגזין אינדי נחשב. אלינו הוא מגיע ימים מספר לפני צאת אלבומו החדש והמיוחל "Black City".

עוד ינגנו: אביחי פרטוק, שלומי זידן, אוריה וסטפן בזבז

 

 

 

מת'יו דיר ודיקסון, יום חמישי ה-12.8, 23:00, האומן 17, אברבנאל 88, תל אביב

תגובות