מדריך

מפלצת הדאבסטפ

הברזילי מארח ערב חלומי לאוהבי הדאבסטפ - על העמדה בזה אחר זה יעלו ויבואו תומבה, פאנטקייס אינספקטור דאבפלייט, אורי ושוחט ובורגור

ברזילי, תל אביב, 06-08-2010 00:30
מפלצת הדאבסטפ

TOMBA - תום מלול, או כפי שהוא מוכר לקהל הרחב, "תומבה", הוא מפיק דאבסטפ ישראלי שכבר מזמן לא נשאר בגבולות המדינה. בחודשים האחרונים, הבחור הצעיר דאג להסתובב בכל רחבי אירופה (כולל סיבוב קצר בארה"ב) כשהוא מנגן לצד השמות הכי חמים בסצנה העולמית, כמו ג'וקר, פלאקס .פאביליון, דיזל ועוד. תומבה התחיל בז'אנר יחד עם בורגור כשהשניים יצרו את הצמד "איי.אם.פי". לאחר שהשניים התפצלו לקריירות סולו, תומבה התחיל לעבוד לבד ומהר מאוד קיבל הכרה על הכישרון שלו. הלייבלים זיהו את הפוטנציאל, וריליסים שלו ניתן למצוא ב: Rottun Recordings-ו Basspunch Records.

FUNTCASE [CIRCUS, UK]i - פאנטקייס התחיל לעשות דאבסטפ רק לפני שנה, אחרי שנים בדראם אנ בייס. רק שנה בתחום וכבר נחשב לאחד השמות החמים ביותר באנגליה. הטיון הראשון שלו היה להגדרתו "רק בשביל הצחוקים". אותו טיון נחטף מיד ללייבל 4:20 ויצא על תקליט וויניל. הוא החליט לעשות עוד מספר טיונים, וככל שהמשיך, כך גם המשיך להצליח. מאז הוא הספיק לשחרר שורת להיטים חורכי-רחבות כגון: Smoke & Mirrors , Taking the piss, So Vexed, Dubsteppa, Wizard Sleeve ובנתיים דאג לשתף פעולה עם מפלצות כמו דאטסיק, סאות' באונד האנגרז, ו-אקסיז'ן. כמו כן, הוא עתיד לשתף פעולה עם טרולי סנאצ'ה, תומבה, קוקי .מונסטה ודוקטור פי 

INSPECTOR DUBPLATE [UK]i - אינספקטור דאבפלייט [בתרגום חופשי "בלש הספיישלים"] הוא סלבריטאי בכל מה שקשור לדאבסטפ בעולם. למי שלא מכיר, אינספקטור הקים וניהל את ערוץ היוטוב הכי גדול בסצנה. הלייבלים סומכים עליו שהוא יקדם את השירים החדשים, והוא נחשב לגורו של "הדבר הבא". הוא ממוקם בעשירייה הראשונה של "הנצפים ביותר" ביוטוב מכלל בריטניה, כאשר הערוץ צבר למעלה מ-14 מיליון צפיות. הוא אחד היחידים שיכול לבנות או להרוס קריירות, ומרכז אצלו את הקטעים החדשים של הגדולים ביותר.

ORI SHOCHAT [102FM]i - עם שני אלבומי פלטינה עוד מימי סאבלימינל, ועוד אין סוף של הפקות בתהליך או בדרך - אורי שוחט הוא הדבר הכי מרכזי שקורא פה מבחינת היפ הופ. דאג לשתף פעולה בשנה האחרונה עם אברהם טל, כהן@מושון, לוקץ', רונית ראסטה, מטרו ועוד ועוד ועוד.

 אורח מיוחד: BORGORE, שנמצא בימים אלו בשיתוף פעולה עם דיפלו ו-M.IA.

ערב דאבסטפ, יום שישי ה-6/8, 00:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות