מדריך

והערב - רוקבילי

אלקטרה חוגגים את אלבומם החדש, Heartbreaks for Fools, בסופשבוע שלם של הופעות חגיגיות. הערב עם מארחים את The Come On Baby Dont Say Maybes לערב רוקבילי

האוזן בר, תל אביב, 06-08-2010 22:00

אלקטרה הם ניצן חורש (גיטרה ושירה),  דורון פרחי (בס וקולות), בועז וולף (תופים)

 

 

אלקטרה היא להקת רוק'נרול תל אביבית, עם השפעות של פופ וסול מהסיקסטיז, גראז' ו-Pאנק, שהזריקה אדרנלין וכריזמה לוורידים של הסצנה המקומית. ב- 2004 הוציאה אלקטרה מיני אלבום ראשון:  Come Inside, בלייבל "נו דיסטריביושן", אשר הופק על ידי ניצן חורש ושרון קנטור (The Girls), והיה לאחד ממסמני הדרך של המוזיקה הישראלית החדשה באנגלית.

זמן קצר לאחר מכן יצא Come Inside Remixed: אי.פי ובו גרסאות, בעיקר אלקטרוניות באופיין, של נדב רביד, גלברט וגיא גרבר לסינגל ושיר הנושא מהאלבום.

 

אלקטרה זכתה לביקורות נלהבות על הופעותיה התזזיתיות והאנרגטיות, יצאה לטורים באנגליה ובגרמניה ושירי האי.פי הוחתמו ב- EMI Publishing .

 

ב- 2006 הקליטה את הסינגל Better Sound בהפקתו של ברוך בן יצחק (רוקפור). גם Better Sound עבר עיבוד מחדש בידיו של נדב רביד -שתי הגרסאות של רביד לאלקטרה הופיעו באלבום האוסף שלו "שירבול".

ניצן חורש שיתף פעולה על הבמה ובהקלטות עם רם אוריון, שי נובלמן ורוקפור, ולאחר שנה וחצי, שחלקן עברו בלונדון, שבה אלקטרה לפעילות בארץ בקיץ 2008, עם מתופף חדש, בועז וולף.  

אלקטרה בהופעה, יום שישי ה-6.8, 22:00, האוזן בר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

תגובות