מדריך

כיסאות מוזיקאליים מפגש מס' 5

מפגש חמישי בסדרה: אורי ורטהים ועופר טל - "קוליפון" - סיפורה של חברת תקליטים. הכניסה חופשית בהרשמה מראש

בית הספר לתקשורת, שד' יצחק רבין 7 ראשון לציון, 08-07-2010 18:00
כיסאות מוזיקאליים מפגש מס' 5אורי ורטהיים. צילום:פני ברסימנטוב

רדיו קול הקמפוס FM106 ובית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל מציגים סדרת מפגשים המוקדשים כולם למוזיקה ולתרבות. מגוון הרצאות חוצות גבולות גיאוגרפיים הבאות לענות על הצמא לשמוע וללמוד חלק ממגוון העשייה המוזיקלית הסובבת אותנו.

נמשיך את סדרת ההרצאות עם אורי ורטהים (מיקסמונסטר)  ועופר טל (סקולמאסטר) יוצרים, מפיקים ומתקלטים תחת השם רדיו טריפ וחברים בלהקת התפוחים. שניהם אספני תקליטים מילדות ובשנים האחרונות, בזמנם הפנוי, הם חוקרים את סיפורה של חברת התקליטים קוליפון.

נושא ההרצאה:  קוליפון - סיפורה של חברת תקליטים. חברת התקליטים קוליפון הידועה גם כחברה של האחים אזולאי, פועלת ביפו מאז שנות ה50. סיפורה של החברה העצמאית והקטנה הזאת, שבעיקר עסקה במוזיקה מזרחית אך לא רק, הוא סיפורם של אנשים שהפכו חלומות למציאות, הביאו את הבידור הקל לקהל צמא שלא זכה לתשומת לב בערוצים המקובלים, ובעיקר זהו סיפורה של מוזיקה ישראלית אחרת, שלאורך שנים ליוותה את חייהם של מאות אלפי אנשים והפכה לפסקול של דורות שלמים.

בהמשך סדרת ההרצאות אנו נפגוש מרצים ממגוון הקשת המוזיקלית והתרבותית. יבואו להתארח: אילן גרין, מארק ופרץ אליהו, יוסי מר חיים, אייל רוב ועוד רבים וטובים.

הרצאה תתקיים ביום חמישי, 8.7.10 בשעה 18:00, חדר הרצאות 103, בית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל, שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש. הרשמו כאן.

ניתן גם להירשם ישירות בקול הקמפוס בפקס: 03-9635862 (נא לציין שם והאם נדרשת כניסה עם רכב).

תגובות

  • סיכוי שיום אחד נוכל לשמוע את זה ברדיו ?

    ... דרך האינטרנט בזמן שאנחנו בעבודה\דירה רחוקה\ארץ זרה\אצל החברה העצובה שלא בא לה...

    חתול אפור עכבר, 07-07-2010 15:05