מדריך

כיסאות מוזיקאליים מפגש מס' 4

מפגש רביעי בסדרת מפגשי המוזיקה והפעם: עם המפיק והיוצר גיל "ראסטה" בונשטיין שיעסוק במוזיקה ובתרבות מג'מייקה. הכניסה חופשית בהרשמה מראש

בית הספר לתקשורת, שד' יצחק רבין 7 ראשון לציון, 23-06-2010 19:00
כיסאות מוזיקאליים מפגש מס' 4

רדיו קול הקמפוס FM106 ובית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל מציגים סדרת מפגשים המוקדשים כולם למוזיקה ולתרבות. מגוון הרצאות חוצות גבולות גיאוגרפיים הבאות לענות על הצמא לשמוע וללמוד חלק ממגוון העשייה המוזיקלית הסובבת אותנו.

נמשיך את סדרת ההרצאות עם גיל "ראסטה" בונשטיין, מפיק מוסיקלי, סופר ומבכירי היועצים המוסיקליים בארץ בתחום הרגאיי. משנת 1977 בה נוכח בהופעת הרגאיי הראשונה בחייו ועד היום, גיל ראסטה בונשטיין מקדיש מאמצים רבים כדי לחשוף ולקדם את מוזיקת הרגאיי בארץ. בזכותו הגיעו עשרות אומנים ג'מייקנים לארץ, הפיק סרטים ואלבומים בג'מייקה והקים בלב הגטו של קינגסטון פרוייקט של אירוח בקהילה. הוא תרגם לעברית את ספרה האוטוביוגרפי של אימו של בוב מארלי והקים את פורטאל הרגאיי הישראלי.

נושא ההרצאה: 

ראסטאפארי - מוסיקה ותרבות מג'מייקה: במפגש, נבהיר את ההיסטוריה של תנועת הראסטה ואת השפעותיה על מוסיקת הרגאיי על כל זרמיה. נסביר את הקשר בין ג'מייקה, אתיופיה וישראל. מסמטאות הגטאות של קינגסטון לדרכיה המאובקות של ששמני באתיופיה. בנוסף יוקרנו קטעי סרטים נדירים.

הרצאה תתקיים ביום רביעי, 23.06.10 בשעה 19:00, אולם הרצאות 103 (קומה 1) בית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל, שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש.

להרשמה לחצו כאן

ניתן גם להירשם באמצעות הפקס: 03-9635862 בציון שם והאם נדרשת כניסה לרכב.

תגובות