מדריך

אין דה קאנטרי

פראנק טרנר, אמן הקאנטרי-פולק מאנגליה, מגיע ארצה להופעה. לצידו יופיעו בוא לבר, אלישע בנאי, Kill The Drive ועוד הרכבים מקומיים רבים

סאבליים, תל אביב, 04-06-2010 14:00
אין דה קאנטרייחצ

פראנק טרנר היה בעבר זמר להקת הפּאנק-רוק הלונדונית "Million Dead" שתפסה תאוצה בבריטניה בשנת 2003, עם צאת אלבומה הראשון. בעקבותיו, הפכה לאחת הלהקות הפופולריות של ערוץ "MTV2" והקליפים שלה שודרו ללא הפסקה והתברגו במקומות הראשונים במצעדים. הבולט מביניהם היה שיר בשם "I Am The Party".

הלהקה אמנם זכתה לרגע קצרצר של תהילה, אבל אחרי חילופים בהרכב ואלבום נוסף, מצליח פחות, היא התפרקה וטרנר (28) יצא לדרך עצמאית. את הרוק הכועס הוא החליף בגיטרה אקוסטית והפך לסינגר-סונגרייטר, כשלרוב הוא עולה לבמה רק עם גיטרה.

במהלך השנים טרנר הוציא שלושה אלבומי סולו. האחרון שבהם, "Poetry Of The Dead", יצא בשנה שעברה בלייבל הפאנק המדובר Epitaph Records וזכה לביקורות נאות בבריטניה ובארה"ב. מיד לאחר ההופעות בישראל, טרנר צפוי להופיע בפסטיבלים מפורסמים בעולם, בין היתר בפסטיבל "גלסטנברי" בבריטניה ופסטיבל "לולהפלוזה" בארצות הברית.

הופעתו של טרנר בתל-אביב היא חלק מאירוע עמוס בלהקות ישראליות. לצידו יופיעו "בוא לבר", "Kill The Drive", אלישע בנאי וארבעים השודדים, "Missing In Action", "הגברת הראשונה", "Dana Lies", "השלוליות", "Black Swan", "Not On Tour" ו-"So Long Suckers".  באווירת המוזיקה של טרנר, המופעים הישראלים כולם יהיו אקוסטיים.

בנוסף, במקום יוקם שוק מוזיקה של דיסקים ותקליטים וכן של אמנים ומעצבים.

פראנק טרנר ועוד, יום שישי ה-4.6, 14:00, סאבליים, סלמה 53, תל אביב

תגובות