מדריך

ראש בראש

סת' טרוקסלר, השם הכי חם בסצינת הטכנו הבינלאומית פוגש את הסופרסטאר הישראלי גיא גרבר, לערב עמוס כל טוב

הבלוק, תל אביב, 20-05-2010 23:00
ראש בראשphoto by Axl Jansen

פצצת האנרגיה והטירוף שמסתובבת בעולם תחת השם סת' טרוקסלר החלה את דרכה בדטרויט של תחילת שנות האלפיים כשטרוקסלר בן ה-16 תפס מקום על העמדה לצד אגדות הטכנו של עיר מגוריו.לא עבר זמן רב והסגנון האקלקטי של טרוקסלר החל לצבור תאוצה ולהפוך אותו לאחד הדי.ג'יי המבוקשים בעיר המכונות.

סגנון החיים הפרוע שלו, והעובדה שבשבילו תקלוט מועדונים היא לא רק עבודה אלא דרך חיים הובילה אותו לדחוף גבולות כדי.ג'יי ומפיק מהרגע הראשון. עוד לפני שהגיע לגיל 20 טרוקסלר נחטף על ידי הלייבלים הגדולים בעולם כשכולם רוצים חתיכה מהגאונות המופרעת שלו. בתוך שנתיים הוא שיחרר ריליסים בM_nus , Spectral, Wagon Repair, Bpitch Control, Ghostly International.

בסוף 2009 , לאחר ששינה את מקום מושבו לברלין, נבחר סת' טרוקסלר במקום השמיני ברשימת הדי.ג'ייז השנתית של אתר רזידנט אדוויזור כשהוא משאיר מאחוריו שמות כמו לורן גרנייה, דריק מיי וענקים אחרים וכל זה עוד לפני שמלאו לו 25.

החודשים האחרונים מסמנים שיא חדש בקריירה של טרוקסלר עם הלהיט המשותף שלו עם דיטרון ועם הסט הטרי שלו לסדרת " המיקסים היוקרתית של ביפיצ' קונטרול. הקיץ גם קיבל טרוקסלר את הרזדנסי היוקרתי במועדון די.סי 10באיביזה במקום לוצ'יאנו.

גיא גרבר התחיל את דרכו הבינלאומית ב-2004 כששחרר את "סטופיג' טיים" קטע שחשף לעולם את הכישרון המלודי יוצא הדופן של גרבר והפך לקטע חובה בקייסים של הדי.ג'ייז הגדולים בעולם. סוון וואט קלט את הכישרון יוצא הדופן של גרבר והחתים אותו בקוקון. לא עבר זמן רב וגרבר פרע את השטרות בענק והחל לטפס ברשימת אמני הטכנו הבינלאומיים ולתפוס מקום ליד שמות כמו וילאלובוס, לוצ'יאנו ואחרים. הקטעים שלו ששילבו קיק רצחני עם גישה מלודית רכה הביאו סאונד חדש לסצינת הטכנו הבינלאומית ולקחו את הקטעים שגיא הפיק במרץ לראש הצ'ארטים של גדולי הדי.ג'ייז בעולם. אלבום הבכורה שלו מ-2007 הציג את הקשת המוזיקלית הרחבה של גרבר ולצד הידע העצום שלו בהיסטוריה האלקטרונית הציג ויז'ן מהפנט של העתיד . גרבר הוא ללא ספק הסופרסטאר הישראלי הגדול ביותר בעולם הטכנו וההאוס.

כבר שנים שהוא מפרק בכל סוף שבוע את המועדונים הגדולים בעולם, והלייבל שלו "Supplement Facts" הוא אחת הפלטפורמות המבוקשות בעולם. בחודשים האחרונים גיא עובד על אלבום רימקסים לענק ההיפ הופ פאף דאדי ועסוק בטאצ'ים האחרונים על אלבומו החדש.

גיא גרבר וסת' טרוקסלר, יום חמישי ה-20.5, 23:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות