מדריך

יומני היקר

הארוע 'היא' הוא מפגש בין יוצרות תיאטרון מארצות שונות ומתחומי מדיה שונים, המזמין את הקהל למסע אל תוך היומנים אישיים שלהן.

תיאטרון קרוב, תל אביב, 02-05-2010 20:30
יומני היקרצילום: לינור קוצ`וק

ארוע 'היא' הוא מפגש בין יוצרות תיאטרון מארצות שונות ומתחומי מדיה שונים, המזמין את הקהל למסע  אל תוך היומנים אישיים שלהן.  המסע ינוע בין חללי עבודה מופרדים, אינטימיים וייחודיים המאפשרים הצצה  לעולם פנימי  יום יומי  של יוצרות המתעדות את עצמן ואת סביבתן  באופנים שונים: יומן שירה,  יומן חיים,  זרם תודעה, זרם זיכרונות , יומן תנועה, ויומן עבודה.

חשיפת יומנים מאפשרת ליצירה האמנותית להיווצר ברגע המפגש עם הקהל ההופך למוציא לפועל של עולם שהתקיים עד לזמן זה בחדרי חדרים. מפגש זה בין יוצרות תיאטרון ממדינות ומתרבויות שונות מייצר מסגרת ניסיונית המאפשרת להן להרחיב את תחומי ההבעה האומנותית, לבדוק חומרי גלם  ולחשוף אותם לעיני קהל.

ישראל 

דורית ניתאי נאמן- דיאלוג בין האישה  לבין המבט הגברי המתבונן  (בשיתוף יעקב חפץ)   שרה סיבוני - אישה עם פנס, הארות חלקי אישה כסימבול למסע חיים נשי   פזית ירון מינקובסקי - אישה המתמודדת בין מצבי היומיום לשאלות קיומיות  בעזרת הומור   אילת רון - השמלה הסגולה, תחת שמלה אחת חיות חמש נשים המיצרות ישות שלמה  

ברלין מרדית נדלר - תיאטרון מחול של אישה הנעה כמעין נוכחת איננה ומתורגם לחוויה מילולית של הצופה  

לונדון אלקסה כריסטופר דניאלס - האישה הנעלמה, מעשיה וקולה יהיו בחדר בלתי נראה וידמו את המהות הנשית השקופה.

 

היא, יום ראשון ה-2.5, 20:30, תיאטרון קרוב, לוינסקי 116, התחנה המרכזית החדשה, תל אביב

תגובות