מדריך

אבל למה?!

הרכב הפולק-היפ הופ האמריקני WHY? חוזר להופעה שניה בישראל ומארח את Fog

בארבי, תל אביב, 29-04-2010 21:30
אבל למה?!יחצ

Why? מגיעים להופעה בישראל. ההופעה תחתום את סיבוב ההופעות של ההרכב לכבוד צאת אלבומם "Eskimo Snow" ותציין את יום הולדתו של הסולן יוני וולף, אשר הבטיח לקהל התל אביבי כי ישובו במהרה להופעה נוספת.  

חברי הלהקה, שבהופעה הקודמת נפרדו מנגן הבאס אוסטין בראון, יגיעו בהרכב מחודש הכולל את הסולן יוני וולף, אחיו ג'סייה וולף ודאג מקדרמיד. יוני וולף דואג להביא איתו הפעם גם את חברו להרכב Hymie's Basement אנדרו ברודר ואת מארק אריקסון, יחד הם שני שליש מההרכב FOG .

האלבום החדש של הלהקה בראשותו של וולף, "Eskimo Snow" (שיצא בלייבל בעצמאי של הקולקטיב המוסיקלי Anticon, יוני וולף הוא המייסד שלו) , הוא אלבומם הרביעי לאחר שלל אלבומים ושיתופי פעולה. בשנת 2005 יצא אלבומם  השני  "Elephant Eyelash" אשר הפך במהרה  לאחד האלבומים המדוברים והמוערכים, הציב את ההרכב באור הזרקורים והרחיק  אותו מסגנון האוונגרד ומהביזאר.

ב 2008 הוציאו את "Alopecia" שזכתה להצלחה מסחררת ולשבחים רבים בכל העולם. האלבום לווה בסיבוב הופעות אשר בחלקו היה משותף עם יו לה טנגו והסילבר ג'וז ואף זכה לתואר אלבום השנה במקומות שונים בעולם ובמיוחד בתקשורת הישראלית.

בספטמבר האחרון הפתיעה את מעריציה כשהוציאה את אלבומם  Eskimo Snow"". אשר הראה צד שונה רגיש ועדין יותר של הלהקה.

 

וואי בישראל, יום רביעי ה-29.4, 21:30, בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב

תגובות