מדריך

חלל

טקס יום הזיכרון האלטרנטיבי בהשתתפות נינט טייב, רפי פרסקי, רות דולורס וייס, טליה אליאב, נועה בביוף, יסמין אבן, יחזקאל נפשי, ועוד רבים אחרים

צוותא, תל אביב, 18-04-2010 20:30
חלל

ערב יום הזיכרון האלטרנטיבי בצוותא הפך למסורת בת כמעט עשור. מיטב אמני ישראל מביאים את קולם, כאבם ותפישתם את השכול והמוות, בערב שחורג מהמסגרות, בעריכת אבישי מתיה. בקטעים מקוריים, ביצועים חד- פעמיים וכוונה אמיתית, יופיעו נינט טייב, דן תורן, רפי פרסקי, רות דולורס וייס, טליה אליאב, נועה בביוף, מאיר גולדברג, יסמין אבן, יחזקאל נפשי, ירונה כספי, איילת רון, להקת "חרדל", יובל גורביץ', שירה אילן, הרב עדי כהן ו"האנסאונדבל", סי ג'י אנד דה המר, ולהקת חיל האוויר בהרכב המקורי ששר ב-1975 את "מוכרחים להמשיך לנגן".  

נינט תופיע בשיר Wish you were here של הפינק פלויד (ביצוע יוצא דופן של שיר באנגלית בערב שהוא לרוב על טהרת השפה העברית), דן תורן ישיר את "יחסי הציבור של המוות" מתוך אלבומו "יורד נמוך", יסמין אבן (כלת פרס אקו"ם פעמיים) תבצע את "תמונת מצב" של שלום חנוך ורות דולורס וייס תעלה לבמה עם "השחר החדש" של אביב גדג'. יחזקאל נפשי יקריא את "יום הולדתי ה28" פרי עטו. יובל גורביץ' את "נגד כל הצבעים" - שיר חדש שלו. ולהקת חיל האוויר 1975 בהרכבה המקורי תבצע את הלהיט "מוכרחים להמשיך לנגן". הרב עדי כהן יעניק נקודת מבט אנושית וחודרת על אובדן אב, משולבת ב"לא יכולתי לעשות כלום" בביצוע "האנסאונדבל". ואיילת רון תעביר את הקהל סדנת קואצ'ינג מזורזת בקטע "חשוב מאוד לבכות". 

 חלל, יום ראשון ה-18.4, 20:30, צוותא, אבן גבירול 30, תל אביב

תגובות

  • גדולללללל

    רוני , 16-04-2010 03:38